999 rezultate për

agjentin

Dy vjet burg për agjentin Slobodan Bogoevski Gjykata e apelit e vërtetoi gjykimin e shkallës së parë për rastin “ Agjenti”, sipas të cilës, ish agjenti Slobodan Bogo
Wenger do Balotellin, gati 31 milionë sterlina Tekniku Francez, Arsen Wenger do të takohet ditën e shtunë me agjentin e sulmuesit Italian, Mino Raiola për një rikthim
Inzaghi thotë "po", Balotelli në shitje Një "po" që është e destinuar të përbëjë debat. Filippo Inzgahi i ka dhënë "ok"-in shitjes së Mario Balotellit. Në takim
Guarin, Twitter: "Nuk kam kërkuar të largohem", pastaj e fshin Twittin Mesfushori i Interit, Fredy Guarin, ka pushtuar mediat italiane edhe në ditën e fundit të transferimeve dimërore, pasi u
Shefi i operacionit: Dajti vrau agjentin tim para syve të mi “Unë dhe Dritan Dajti jemi parë në një situatë të pazakontë, ku ai para syve të mi vrau një nga agjentët e mi (bëhet fja
CR7, United takon agjentin Jorge Mendez Manchester United nuk dorëzohet për Cristiano Ronaldon. Tabloidi britanik "DailyMail" raportont se ish-ylli portugez i "
Mourinho: Sa kushton Lewandowski? Dy ditë pas Robert Lewandowski hyri në histori si sulmuesi i vetëm në histori që realizon një "poker" golash në gjysmëfi
100 personat më me influencë, "Time" vlerëson Balon Mario Balotelli do të festojë në ditët në vijim një tjetër sukses të tijin. Me një faks të mbërritur dje në zyrat e agje
Reali në "sulm" për Lucas Real Madrid është duke përgatitur një tjetër "sulm" në merkato për të sjellë në Santiago Bernabeu brazilianin Lucas Mour
Ronaldinho drejt kampionatit agjentinas Ronaldinho mund të transferohet nga kampionati brazilian drejtë atij argjentinas. Pasi aventura e tij me Flamengon tashm
PSG dhe Zenit takojnë agjentin e Borrielos Nga errësira në dritë. Kjo është kurba e çuditshme e Marco Borrielo, që sezonin e kaluar luante pothuajse në çdo ndeshje
Galliani takohet me agjentin e Gansos Paulo Henrique Ganso mund të jetë goditja e ardhshme e Milanit në merkato pasi sipas shtypit italian dhe atij brazilian
Forlan-Flamengo nisin kontaktet Sipas zërave më të fundit që vijnë nga bota e merkatos skuadra braziliane e futbollit Flamengo ka nisur bisedimet dhe ko
Juventusi është takuar me agjentin e Agueros Lajmet nga Italia njoftojnë se gjiganti Italian, Juventusi është takuar me agjentin e sulmuesit të Atletico Madridit, Se
Robinho shkarkon agjentin e tij Wagner Ribeiro, personi i cili arriti ta sjellё Robinhon nё Real Madrid dhe i cili e bёri brazilianin