999 rezultate për

agjentin

Real Madrid kontakton agjentin e De Bruyne Real Madridi është i interesuar për Kevin De Bruyne, sipas një raporti nga mediat angleze. Një raport në faqen e tifo
Courtois: Sa i përket kontratës sime, kjo është gjëja ku Chelsea duhet të merret me agjentin tim Portieri belg, Thibaut Courtois thotë se nuk ka 'zhvillime të reja' në kontratën e tij me Chelsean. Portieri 25-vjeça
Plagosja e policit nga Ilir Paja, çfarë thoshte Rama dhe Berisha Më 6 mars 2008 Ilir Paja i shumëkërkuar për disa vepra penale plagosi një efektiv të policisë kriminale, gjatë aksionit
Ronaldo ka një mesazh për agjentin e tij: Më ço te kjo skuadër Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Reali gjatë kësaj vere, dhe ky tashmë nuk është një lajm i ri. "Më ço te Manc
Mediat serbe: Ivanov dhe Vuçiç janë marrë vesh për agjentin serb Zhivaljeviç Sipas mediave serbe, presidentët e Maqedonisë dhe Serbisë, Gjorge Ivanov dhe Aleksandar Vuçiç, në mbledhjen e liderëve t
Zaev-Vuçiçit: S'kemi biseduar ende për agjentin serb Kryeministrat e rajonit janë takuar mbrëmë në Bruksel së bashku me përfaqësuesen e lartë të BE-së, Frederika Mogherinin.
Ja çfarë tha Vuçiç për agjentin serb natën e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë Kryeministri në ikje i Serbisë njëherësh dhe presidenti i ardhshëm, Aleksandër Vuçiç, ka qenë i pranishëm në takimin e l
Njihuni me agjentin rus i cili ka pseudonimin “shqiptari” Një agjent rus është “pagëzuar” me pseudonimin “shqiptari” Por, një analizë e thjeshtë tregon që nuk ka lidhje me vendin
Tare drekon me agjentin e Liridon Latifit Liridon Latifi mund të vazhdojë karrierën në një kampionat prestigjoz sezonin e ardhshëm. Një nga destinacionet më të mu
Zbardhen bisedat e Sulejman Osmanit me agjentin për "Kumanovën" (VIDEO) Seanca gjyqësore ndaj Sulejman Osmanit, njërit prej anëtarëve të grupit të Kumanovës, u zhvillua me dyer të mbyllura.
ZBARDHEN PËRGJIMET/ Trafikanti për agjentin e antidrogës: “Reni” hapet b… kot Tashmë është hedhur dritë mbi përgjimet e reja mes anëtareve të grupit të trafikut të drogës në Vlorë, ku ishte i përfsh
Juventus godet sërish në merkato, gjen pasuesin e Pogbasë (FOTO) Pasuesi i Pogbasë te Juventusi do të jetë një tjetër francez. "Sportmediaset" raporton se bardhezinjtë janë drejt përfun
Bacca i thotë lamtumirë Milanit, ja ku do të transferohet Nuk zgjat më shumë se një sezon aventura e Carlos Baccës te Milani. Klubi kuqezi ka vendosur që ta shesë te Ëest Ham për
Eksplozivi në lokal, gjithë dyshimet për agjentin e SHISH-it Policia hetimet për shpërthimin me eksploziv të ndodhur në lokalin e marrë me qira nga punonjësi i SHISH, Admir Shurdhi,
Ja momenti kur Policia turke arreston agjentin serb (VIDEO) Policia turke ka arrestuar një agjent me origjinë serbe nën dyshimet së si spiun i huaj po mbledh të dhëna inteligjente
Provat që fundosin agjentin e SHISH Oficeri i Shërbimit Informativ Shtetërore Florian Bushi, është personi që i ka dërguar fotot me përgjimet parandaluese t
Antalyaspor kërkon Pirlon dhe Ronaldinhon Pirlo dhe Ronaldinho, shumë fantazi sërish së bashku si tek Milan kur luanin në një skuadër. Presidenti turk i Antalyasp
Ronaldo dhuratë 50 mln euro për agjentin e tij Agjenti i Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes do të martohet. Super ylli i Real Madridit i ka bërë një dhuratë të pa besues
Juventusi refuzon sërish Realin, por për ... Real Madrid është në kërkim të një qendërmbrojtësi pasi Sergio Ramos është duke përgatitur largimin gjatë kësaj vere.
Eto’o pranë rikthimit në Itali, ja ku Një ide e çmendur për Sampdorian: rikthimi në Serie A i Samuel Eto'o. Sulmuesi kamerunas, 33 vjeç, nuk po gjen shumë hap