999 rezultate për

agjentin

Presidenti i Bayernit sulmon agjentin e Lewandowskit Presidenti i Bayern Munichut, Uli Hoeness, së fundi ka deklaruar se Lewandowski nuk ka dashur kurrë të largohet nga Baye
Barcelona këmbëngul tek Pogba pavarësisht irritimit të Mous me agjentin e yllit francez Barcelona vazhdon të besojë në transferimin e Paul Pogba. Edhe pse marrëveshja është shumë herë me komplikuar pas mbyllj
Roma është e interesuar për anësorin e Juventusit Raportohet se Roma ka marrë informata për Juan Cuadrardon e po ashtu për Suso, derisa ata janë takuar me agjentin e tyre
Presidenti i Real Madridit mbledhje urgjente me agjentin e Ronaldos Presidenti i klubit të Real Madridit ka bërë një mbledhje urgjente me agjentin e Ronaldos, Jorge Mendes për të diskutuar
Real Madrid takim urgjent me agjentin e Ronaldos Real Madridi e ka ftuar urgjent agjentin e Cristiano Ronaldos, Jorge Mendes për të diskutuar oferëtën e Juventusit dhe l
E bujshme/ Drejtuesit e Barcelonës takohen me agjentin e Salah Sipas të përditshmes spanjolle “AS”, klubi katalanas e konsideron Mohamed Salah si alternativën kryesore nëse francezi,
Presidenti i Barcelonës në kontakte me agjentin e Griezmannit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është në kontakt me agjentit e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Gr
Manchester United avancon bisedimet me agjentin e Jorginhos Manchester United po tenton që të avancojë më shumë bisedimet me agjentin e Jorginhos, ku edhe Arsenali dhe Liverpooli j
Florentino Perez kontakton me agjentin e Neymarit Ardhja e Neymar në Real Madrid po bëhet gjithnjë e më afër. Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez, ka pasur disa
Milinkovic-Savic: Dua të konfirmoj që nuk e kam ndryshuar agjentin tim Mesfushori i Lazios, Sergej Milinkoviç-Savic ka mohuar se do të zëvendësojë agjentin e tij aktual Mateja Kezman me agjen
Suedia prodhoi armën kimike që vrau ish-agjentin rus, Moska përplaset me Stokholmin Ministria suedeze e Punëve të Jashtme njoftoi sot se ka thërritur ambasadorin e Rusisë, pasi Moska ngriti dyshime se sht
E kërkon Reali, portieri i përgjigjet me gol (VIDEO) Portieri i Hajdukit të Splitit, Karlo Letica, sipas Marcas iu kundërpërgjigj interesimit të Real Madridit jo me një prit
Kush e shpëtoi ish-spiunin rus nga vdekja (FOTO) Ish-spiunin rus Sergei Skripal dhe vajzën e tij i ka shpëtuar nga helmimi një rreshter, i cili i ka gjetur në gjendje të
Courtois mesazhe të forta Perezit: Mos më telefono mua, por agjentin tim Portjeri i Chelseas, Thibaut Courtois, në një intervistë për Partidazo de Cope ka folur për të ardhmen e tij. "Nuk e
Drejtuesit e klubit italian takohen me agjentin e yllit të PSG Skuadra italiane Inter po tenton të transferojë mesfushorin argjentinas, Javier Pastore, i cili nuk po gjen hapësira të
Reali i futet punës për Salah, kontakton agjentin e tij Sipas Diaro Gol, agjenti i Salahut, Ramy Abbas Issa është kontaktuar prej presidentit të madrilenëve, Florentino Perez.
Real Madrid kontakton agjentin e De Bruyne Real Madridi është i interesuar për Kevin De Bruyne, sipas një raporti nga mediat angleze. Një raport në faqen e tifo
Courtois: Sa i përket kontratës sime, kjo është gjëja ku Chelsea duhet të merret me agjentin tim Portieri belg, Thibaut Courtois thotë se nuk ka 'zhvillime të reja' në kontratën e tij me Chelsean. Portieri 25-vjeça
Plagosja e policit nga Ilir Paja, çfarë thoshte Rama dhe Berisha Më 6 mars 2008 Ilir Paja i shumëkërkuar për disa vepra penale plagosi një efektiv të policisë kriminale, gjatë aksionit
Ronaldo ka një mesazh për agjentin e tij: Më ço te kjo skuadër Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga Reali gjatë kësaj vere, dhe ky tashmë nuk është një lajm i ri. "Më ço te Manc