999 rezultate për

agimit

Ndryshon skema e pagimit të kontributeve shoqërore dhe shëndetësore Qeveria ka ndryshuar sërish ligjin për kontributet e detyrueshme të sigurimeve shoqërore dhe shëndetësore. Sipas ndryshi
Medreseja e Korçës, medalje argjendi në olimpiadën IYIPO (FOTO LAJM) Dy nxënës të Medresesë së Korçës, Albi Hoxha dhe Lorend Zaçellari janë fituesit e vendit të dytë duke fituar medaljen e
Deputeti i “Agimit të Artë” qan në Parlament (VIDEO) Deputeti i “Agimit të Artë” Stathis Bukuras gjatë një fjalimi në Kuvendin grek shpërtheu në lot teksa po fliste për patr
Haziri: Krenaria e Gjilanit e ka emrin Agim Ramadani Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar homazhe për dëshmorin Agim Ramadani para përmendores së tij në qendër të qytetit. Që
AI: Në policinë greke ka zënë rrënjë kultura e racizmit 'Amnesty International' ka bërë një hetimi lidhur me policinë në Greqi, pas një hetim zyrtar rreth lidhjeve midis polici
Video shokuese e "Agimit të Artë" kundër shqiptarëve (VIDEO) Një video që dëshmon nxitjen dhunës kundër shqiptarëve është administruar si provë nga gjykata në Greqi. Video është gje
Provë kundër “Agimit të Artë” videoja antishqiptare Hetuesit që po merren me çështjen e "Agimit të Artë", kanë deklaruar se kanë në dorë një dokument tejet inkriminues për
Greqi, në burg edhe dy deputetë të Agimit të Artë Gjykata e Athinës vendosi të dërgojë në paraburgim edhe 2 deputetë të tjerë të partisë neonaziste Agimi i Artë, duke e ç
Ushtarët greke stërviten për tu mbrojtur nga UÇK dhe UÇÇ Një stërvitje e përbashkët mes forcave greke të Reagimit të Shpejtë dhe Departamenti i Komandove në rajonin malor të Pre
Tsipras: Na përgjojnë. Hetimet për AA, zbulohen emra të tjerë Një deklaratë e kreut të opozitës greke Aleksis Tsipras ka acaruar klimën politike, ndërsa në qendër të diskutimit janë
Kristos Papas, me uniformë naziste (FOTO-LAJM) Në Greqi vijojnë hetimi ndaj deputetëve dhe anëtarëve të Agimit të Artë, të akuzuar për vrasje, dhunë dhe armëmbajtje po
Deputeti i 'Agimit të Artë' mbante në shtëpi flamurin shqiptar Në shtëpinë deputetit grek Kristos Papas i cili u dorëzua në polici është gjetur një tërësi sendesh kriminale, helmeta n
“Agimi i Artë” në qeli, Alket Rizai: Do t’u veshim fustane "Ua kemi bërë gati fustanet dhe po presim t’ua veshim”. Kështu është shprehur nga burgu e Alket Rizai, shqiptari i dënua
4 deputetë të Agimit të Artë para gjykatës Katër ligjvënës të partisë së ekstremit të djathtë grek “Agimi i Artë”, janë paraqitur sot në një gjykatë në Athinë, nën
Armë, foto të Hitlerit dhe helmeta naziste në shtëpinë e Kristos Papas Disa orë pas dorëzimit në polici, janë ushtruar kontrolle në shtëpinë e deputetit Kristos Papas, që cilësohet nënkryetar
Greqi, vetëdorëzohet shqiptari i Agimit të Artë Është vetëdorëzuar në policinë e Atikës, në Athinë deputeti i Agimit të Artë, Kristos Papas, i cili është me origjinë sh
Një shqiptare në krye të grave të Agimit të Artë Deri tani shqiptarët e dinin se kishin një "përfaqësues" të tyre në radhët e partisë neonaziste "Agimi i Artë", Robert a
Greqi, arrestohet lideri i Agimit të Artë Policia greke prangosi mëngjesin e sotëm liderin e Agimit të Artë, Nikos Mihaloliakos me akuzën e krijimit të organizatë
"Tempulli i Agimit" restaurohet (FOTO-LAJM) Tempulli Wat Arun i cili ndodhet në Tajlandë me një lartësi prej 82 metrash të bën të ndihesh si në qiell. “Tempulli i A
Dhunoi shqiptarin: S'jam i "Agimit të Artë”. Media vërteton të kundërtën (VIDEO) Personi që para dy ditësh dhunoi një 20 vjeçar shqiptar në qytetin e Lamias, ka mohuar që të ketë lidhje me "Agimin Artë