E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

agimit

Tërhiqen farmacistët, anulohet protesta pas reagimit të qeverisë Farmacistët kanë anuluar protestën. Kjo lëvizje vjen pas pranimit nga qeveria për ribërjen e kontratës për rimbursimin e
Bota kundër Putinit, edhe Australia dëbon diplomatë rusë Australia është vendi i fundit që i është bashkuar listës së shteteve që kanë dëbuar diplomatë rusë në kuadër të reagimi
Lideri i Agimit të Artë dënohet me tetë muaj burg për nxitje të dhunës Lideri i partisë së të djathtës ekstreme “Agimi i Artë”, Nikos Mihaloliakos është dënuar me tetë muaj burg nga një gjyka
E vranë për 13 mijë lekë, djali i Agimit: Jurgeni të arrestohet… Vetëm pak ditë më parë humbi jetën Agim Arapi, binznesmeni nga Durrësi i cili u masakrua nga dy vëllezërit Ekonomi dhe J
I masakruan burrin me grushta, gruaja vë alarmin: Kam frikë se Jurgen Kurti do të na vrasë Tre ditë pas masakrimit me grushte dhe shkelma të Agim Arapit në Durrës nga Kujtim dhe Konstandin Ekonomi si edhe Jurgen
Mbyllën Kakavijën në 2013, parlamenti grek u heq imunitetin dy deputetëve të Agimit të Artë Parlamenti grek u ka hequr imunitetin dy deputetëve të Agimit të Artë, Hristos Papas dhe Konstandinos Barbarusis, që të
Tentoi vetëvrasjen nga oxhaku i ARMO-s, rrefehet babai fatkeq (FOTO LAJM) Nga Arben Velo Kur të vijnë të këqijat hapu derën. Kjo shprehje e popullit i shkon për shtat familjes Myrdini, punonj
Punonjësi i ARMO-s kërcënon me vetëvrasje, kolegia: Skandali me heqjen nga puna të Agimit (VIDEO Një punonjës i Uzinës së Përpunimit të Naftës në Fier Agim Myrdini vazhdon të qendrojë mbi oxhak duke kërkuar zgjidhje p
Ja si tallet ndërmjetësuesi Vanhouten me VMRO-ne (FOTO LAJM) "Duke planifikuar t’u shkruaj disa guidave turistik, në Shkup". Kështu shkruan në Twitter ndërmjetësuesi belg Peter Vanh
Gjiknuri reagon pas vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit: Shqipëria i shpëton pagimit të 135 mln eurove Ministri i Energjetikës, Damian Gjiknuri, ka reaguar përmes një postimi në Facebook pas vendimit të Gjykatës së Arbitraz
Sërish rrahje ndëretnike mes të rinjve në Shkup Në Maqedoni, duket se kanë rinisur rrahjet masive mes të rinjve maqedonas dhe atyre shqiptarë. Një përleshje masive e kë
Andi Lila shënon gol dhe bën shqiponjën, çmenden grekët (VIDEO) Andi Lila ka shënuar një gol në ndeshjen e PAS Giannina kundër Olympiakosit. Por më shumë se goli, duket se vëmendja
'Nazistët' grekë si shpatë mbi qafën e shqiptarëve në Greqi nga Dionis Xhafa - Thonë që nga historia duhet mësuar, me qëllim që e shkuara e dhimbshme, e tmerrshme a tragjike
Nënshtrimi i turpshëm i PD-së ndaj ekstremistëve grekë të Agimit të Artë dhe MAVI-t Nga Arben Llalla - Marrëveshja e bërë më 18 Qershor midis përfaqësuesve të PD me Vangjel Dulen e PBDNJ-OMONIA, vërtetojë
Milan, Inzaghi: Cesena, ndeshja e reagimit Ky vit nuk ka nisur sic shpresohej për Milanin, me skuadrën e Inzaghit që ka arritur të fitojë vetëm ndër 7 ndeshjet e
Sulmohet me gurë selia e "Agimit të Artë" Një sulm me gurë dhe me mjete të tjera të forta është kryer në zyrat qendrore të partisë të ekstremit të djathtë "Agimi
Ja si i'a kthen Rama-PD për energjinë "Të fusësh në qeli një fëmijë është krim, po të bësh politikë duke sajuar monstruozitete të tilla çfarë është?!...".
70 anëtarë të "Agimit të Artë" akuzohen për drejtim të një organizate kriminale (FOTO LAJM) Prokurori Isidoros Dojakos ka përgatitur një dosje për 70 anëtarë të "Agimit të Artë", ku i akuzon ata për drejtim të nj
Ramadani: Shteti do ta ndalojë ekstremizmin fetar Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani është shprehur se aksioni i policisë, që ar
Ndryshon skema e pagimit të kontributeve shoqërore dhe shëndetësore Qeveria ka ndryshuar sërish ligjin për kontributet e detyrueshme të sigurimeve shoqërore dhe shëndetësore. Sipas ndryshi