999 rezultate për

aganit

Aganit i këkohet ligji për sigurimin shëndetësor Me 31 vota për, 18 kundër dhe 2 abstenime deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë miratuar mocionin e propozuar nga deputet
Pasojat e uraganit Sandy (FOTO-LAJM) Bilanci i viktimave të stuhisë Sandy ka arritur në 50 persona ndërsa miliona vetë kanë mbetur pa energji elektrike. Sipa
Viktimat e uraganit, Nishani ngushëllon Obamën Presidenti i Shqiperise, Bujar Nishani, nëpërmjet një mesazhi dërguar Presidentit amerikan Barack Obama, shpreh ndjenjën
Presidenti Obama inpekton dëmet e uraganit Issac Presidenti amerikan Barak Obama vizitoi Luizjanën për të shikuar nga afër dëmet nga uragani Issac ndërsa ngushëlloi pers
Uragani “Isaac” mbërrin në brigjet e Luizianës (VIDEO) Epiqendra e uraganit “Isaac” mbërriti në brigjet e Luizianës me reshje shiu e erëra të forta që tejkalojnë 130 kilometra
Pamjet e fytyrave, "pasojë" e uraganit Fotografi lituanez, Tadas Cerniauskas ka ftuar 100 modele në studion e tij në Vilnius për t’i fotografuar në momentin ku
Dëmet e uraganit Irene në Nju Jork (FOTO LAJM) Dëmet dhe shkatërrimet e Uraganit Irene që la në Nju jork, sillen për ju përmes kësaj Fotogalerie nga Portlai Albeu. Fot
Uragani “Irene” shtyn mbledhjen e KS për Kosovën Mbledhja e Këshillit të Sigurimit kushtuar Kosovës është shtyrë për shkak të uraganit “Irene”. Selia e OKB-së në Nju Jor
Fuqia e uraganit ka rënë në kategori të parë Fuqia e uraganit Gustav, i cili aftohet drejt qyteteve Nju-Ajbiria dhe Lafaet në shtetin Luiziana, është