999 rezultate për

aganit

Uragani Irma, përbindëshi shkatërrues (VIDEO) NASA ka publikuar pamje se si Uragani Irma shihet nga Stacioni Hapësinor Ndërkombëtar. "Kamerat e jashtme të Stacioni
Piloti i “çmendur” fluturon përmes uraganit Irma (VIDEO) Një pilot i guximshëm ka fluturuar me avion brenda Uraganit Irma, e cila ka shpejtësi të erës 321 km/h. Nick Underwoo
Fuqia shkatërruese e uraganit “Irma” arrin në Porto Riko (VIDEO) Uragani më i fuqishëm i regjistruar deri më tani në rajonin e Atlantikut tashmë ka arritur në kryeqytetin e Porto Rikos.
Trump takon të mbijetuarit e përmbytjeve në Teksas (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Donald Trump, i shoqëruar nga bashkëshortja Melania, vizituan Teksasin e shkatërruar nga uragani Ha
Gjuetarët e stuhive futen në qendër të uraganit vdekjeprurës Matthew (VIDEO) Uragani Matthew cili ka shkatërruar së fundmi Haitin e po shkon përgjatë brigjeve të Karolinës së Jugut në SHBA. Deri
Japoni/ Pamje rrënqethëse të uraganit Lionrock (VIDEO) Termeti i tmerrshëm që ka ndodhur në vitin 2011 po shkakton një cunam i cili pritet që shumë shpejt të mbërrijë në Japon
Bylis befason Laçin, Teuta fiton në frymën e fundit (VIDEO) Java e 22-të e Superligës ka dhuruar një supriz që në ndeshjet e para. Laçi me synime për të zënë një vend në Europë për
Ja çfarë thotë Tahiri pas rrëzimit të denoncimeve të Zaganit Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka reaguar pasi denoncimet e ish-shefit të Anti-drogës Dritan Zaganit u hodhën poshtë
Akuzat e Zaganit për Tahirin, prokuroria pushon hetimet Lidhur me pretendimet e ish oficerit të policisë, Dritan Zagani, se eprorët e tij favorizonin trafikantët apo pushonin h
Vazhdojnë hetimet ndaj Ferid Aganit Ish-ministri i shëndetësisë, tani Ministër i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, mund të përballet me akta
Ja përgjigja e Tahirit për akuzat e Zaganit Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, përmes një postimi në rrjetin social Facebook i është përgjigjur akuzave të partis
Intervista e plotë e Zaganit: Kushurinjtë e Tahirit drejtojnë trafikun e drogës (VIDEO) Update - Deputeti i Partisë Demokratike, Genc Pollo peërmes një deklarate për shtyp ka publikuar atë që konsideron si pr
Ferid Agani, kryetar i PD-së edhe për një tjetër mandat Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, si dhe kryetari i deritanishëm i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani ësht
Namazi i Bajramit "zbut" inatin mes Pacollit dhe Aganit Dikur ata ishin miq, madje partnerë të ngushtë politikë. Por në zgjedhjet e fundit, Ferid Agani e la Pacollin për ti
Partia e Aganit shpërndan ushqime në këmbim të votave (FOTO-LAJM) Partia e Drejtësisë së Ferid Aganit ka nisur fushatën elektorale për të mbledhur vota duke shpërndarë ushqime në këmbim
Nëna e Draganit: Gjithmonë kam dyshuar se Serbia më vrau djalin Zëvendëskryeministri i Serbisë, Aleksandar Vucic, është zyrtari i parë serb që ka pohuar publikisht se vrasjen e gjashtë
Teuta e vetme në krye, barazim në Bylis-Lushnja Java e 9-të e Kategorisë Superiore luhet në dy ditët e fundjavës, të shtunë dhe të diel. Starti i këtij "stacioni" të ga
MSH: Vendimi i Aganit në pajtueshmëri të plotë me ligjin Në lidhje me lajmin e sotëm se ministri i Shëndetësisë Ferid Agani ka shkelur ligjet dhe rregullat duke emëruar Arianit
Ministria e Aganit thellon shkeljet Prokurimi publik në Ministrinë e Shëndetësisë, edhe më tej është përcjell me parregullsi të mëdha. Sipas zyrtare më të l
Një super uragan në Saturn (FOTO-LAJM) Sonda hapësinore “Cassini”, sjell imazhet e një super uragani të regjistruar në polin verior të Saturnit. Syri i uragani