999 rezultate për

agani

Zagani i përgjigjet Tahirit: A të kujtohet kur më solle 20 hijena mes natës Pas intervistës së ish-ministrit Saimir Tahiri në "Top Story" ku deklaroi se familja e tij është "dhunuar dhe stresuar"
Zagani i përgjigjet akuzave të Ballës dhe tregon pse iku nga Shqipëria Pak pasi deputeti i PS, Taulan Balla publikoi sipas tij dokumentet e arrestimit për ish kreun e Antimafias në Vlorë, Dri
Balla publikon si kundërpërgjigje ndaj Bashës dokumentet e arrestimit të Dritan Zaganit Deputeti i PS-së Taulant Balla i është përgjigjur deklaratës së Lulzim bashës sse ish-kreu i antidrogës Dritan Zagani nu
E mundi ekipi i djalit të tij, dha dorëheqjen dhe gëzon të birin Gugash Magani dha dorëheqjen nga drejtimi i Teutës, pas humbjes së sotme ndaj Lushnjës, por një tjetër Magan, djali i tr
Ndihet i tradhëtuar nga futbollistët, Magani shpjegon arsyet e dorëheqjes Ndeshja ndaj Lushnjës në “Roza Haxhiu” ishte e fundit për Gugash Maganin në stolin e Teutës. Trajneri peqinas pas humbje
E akuzoi për dekonspirim, ish-oficeri i përgjigjet ashpër Ramës Kryministri Edi Rama mbrëmë në studion e Arian Çanit u përgjigj edhe mbi akuzat e ish-oficerit Zagani ku deklaroi se ai
Lushnja-Teuta, Magani për të mos ndjekur Banon Teuta ka shansin e artë që këtë të shtunë të rikthehet te fitorja, pasi do të vizitojë Lushnjwn në një moment kaotik. Pa
Zagani: Si e njihja unë oficeren me 3 fëmijë, mikeshën e Habilajve Një ditë më parë, në vijimësi të hetimeve për bandën e Habilajve, dolën në skenë edhe emra të tjerë të përfshirë në përg
Berisha flet për materialet e Babicës dhe marrëdhënien me Zaganin Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i ftuar në emisionin “Studio e Hapur ku është ofruar të flasë për ceshtjen Habilaj
Flet Zagani: Si e njoh unë oficeren që “fundosi” Tahirin e Habilajt Dritan Zagani është një emër shumë i dëgjuar në çështjen e Habilajve dhe ish-ministrit Saimir Tahiri. Ish-punonjësi
Zagani rrëfen se përse nuk mund të arrestohet Saimir Tahiri “Në cilëndo mënyrë që të përfundojë, e mërkura për Shqipërinë do të jetë një nga ditët më të vështira të historisë së sa
Kërcënon Zagani: Vetëm unë e çoj në burg Saimir Tahirin Ish-shefi i Antidrogës në Policinë e Vlorës, Dritan Zagani është një ndër njerëzit më të komentuar ditën e fund, kjo pë
Pas “Ophelias”, uragani i radhës i drejtohet Atlantikut Para disa ditësh, ishujt irlandezë dhe britanikë u goditën nga stuhia ‘Ophelia’ por tani është nën shënjestrën e një ur
E frikshme, uragani Ophelia nxjerr një skelet njeriu në breg të detit (FOTO LAJM) Uragani Ophelia ka zbuluar një skelet të lashtë njerëzor i cili kishte disa pjesë të lëkurës akoma të paprekur pasi urag
Si Rama mbuloi gjurmët e lidhjes së krerëve të policisë me trafikantët (VIDEO) Dritan Zagani është ish-shefi i Anti-Drogës së Vlorës që hodhi për herë të parë akuza publike ndaj Saimir Tahirit dhe gr
Zagani ironizon Tahirin e Habilajt: Mos ju lëntë zoti pa kojshi! Ish-shefi i antidrogës së Fierit, Dritan Zagani me anë të një statusi në Facebook ka komentuar zhvillimet e fundit në li
Ish-shefi i policisë: "Habilajt" deshën të më fusnin thikën në mes të lokalit Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
"Grupet kriminale i lidh gjaku", Zagani: Tahiri drekonte me ta në Vlorë Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për Tahirin ka dalë jas
Zagani nuk përmbahet ndaj Tahirit: Iksh sa më parë e marrsh me vete këdo si ti Ish-shefi i antidrogës në Fier, Dritan Zagani nuk ka dashur të rrijë i heshtur tashmë që situata për tahirin ka dalë ja
Zombit po vijnë! Uragani Ophelia sjell "apokalipsin" në Londër (FOTO LAJM) Fenomeni i çuditshëm 'qielli i Marsit' i shkaktuar nga Uragani Ophelia i bindi disa përdorues të Twitter se apokalipsi p