999 rezultate për

agani

Uragani Vjollca nuk ka të ndalur, Luana tund rrjetin sërish (VIDEO) Luana Vjollca shquhet për linjat bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t'i ekspozojë në paraqitjet publike. Ajo është
Dalin pamjet, ky është babai i dy fëmijëve që u gjet i vdekur në Itali (FOTO LAJM) Në një kanal në ujërat e lumit Aquila në Itali u gjet i vdekur një shqiptar. Shqiptari babai i dy fëmijëve është sht
Biseda skandaloze mes dy policëve: S'na lejojnë t'a kapim drogën Pas aksionit të policisë së Shtetit ku u kapën 613 kg kokainë në një kamion ku po transportohej babane, ka reaguar ish-p
Kjo është menyra si do të gjykohet Ish-ministri Ferid Agani Ish-ministri i Shëndetësisë Ferid Agani dhe ish-sekretari i përhershëm i kësaj ministrie, Gani Shabani do të gjykohen ve
Edhe Ferit Agani i thotë disa fjalë për ndotjen e ajrit Ish-ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, e ka bërë përgjegjës për ndotjen e lartë të ajrit në Pr
I pari që akuzoi Tahirin për drogë, Zagani ka një mesazh për shqiptarët (VIDEO) Në protestën e sotme të opozitës mori pjesë "virtualisht" edhe ish-oficeri Dritan Zagani. Zagani është oficeri i parë
Magani jep premtimet e para si trajner i Trepçës '89 Gugash Magani është zyrtarisht trajner i Trepçës ‘89 në Vala Supërligën e Kosovës. Pasi u largua nga Teuta për shkak
Magani afër braktisjes së Teutës, ja kush do ta zëvendësojë Mungon vetëm komunikimi zyrtar, që Gugash Magani të largohet nga drejtimi i skuadrës së Teutës. Trajneri peqinas nuk ka
"Treni" i trajnerëve i ka marrë 6, akoma nuk ka ikur pasi pret dhe dy të tjerë Ashtu siç pritej gara këtë edicion ka qënë e egër, me skuadra të cilat nuk kanë përmbushur objektivat si dhe të tjera që
Magani pas humbjes me Skënderbeun nxjerr trajnerin e portierëve para kamerave Trajneri i Teutës Gugash Magani nuk është ndier mirë për të folur për humbjen me Skënderbeun, duke nxjerrë para kamerave
Ky është celulari më i kërkuar në Google për vitin 2017 Domeni më i njohur i internetit publikoi bilancin e vet për vitin 2017, temat më të njohura janë uragani Irma e ndjekur
Magani: Humbja është diçka që të vjen keq, kur je në avantazh Trajneri i Teutës, Magani ka folur për media pas humbjes me Kukësin në "Niko Dovana". Ai tha se reparti i mbrojtjes ësht
Kjo është fjala më e klikuar në Google për vitin 2017 Uragani Irma ishte fjala më e kërkuar për vitin 2017 si në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe në nivelin global,
Magani: Kemi zhvilluar një ndeshje të mirë por në fund fare jemi mundur Trajneri i Teutës, Gugash Magani në deklaratën e tij pas humbjes u ndie i zhgënjyer me humbjen e pësuar në sekondat e fu
Magani i mërzitur për gafat amatoreske të Teutës së tij Trajneri i Teutës, Gugash Magani nuk ishte i mërzitur vetëm nga dalja pa pikë por veçanërisht për paraqitjen në takimin
Pamje tmerri, shihni çfarë ka mbetur pas "uraganit" të mbrëmshëm (FOTO&VIDEO) Shqipëria gjendet nën ujë dhe dhjetra banorë kërkojnë të evakuohen për shkak të reshjeve të shiut të cilat sa vijnë e sh
Magani: Meritonim më shumë se një pikë Në intervistën pas ndeshjes, trajneri Magani tha se ekipi i tij zhvilloi një ndeshje të mirë përballë një kundërshtari t
Magani i lumtur me tre pikët kundër Luftëtarit I kënaqur me tre pikët por jo plotësisht me lojën e skuadrës së tij. Pas suksesit 3-2 ndaj Luftëtarit trajneri i Teutës,
Banorët po braktisin Porto Rikon e shkatërruar nga uragani Në një kohë që ka kaluar pak kohë nga uragani Maria që goditi Porto Rikon banorët nga ky vend i shkatërruar, po shqyrtoj
Apeli kthen rastin e stentave ku ishte i dyshuar Ferid Agani Gjykata e Apelit ka marrë aktvendim me të cilin rastin e njohur si “Stenta” e ka kthyer në rivendosje. Në aktvendimin