999 rezultate për

agani

E vranë serbët, kështu përulej Ibrahim Rugova para varrit të Fehmi Aganit (VIDEO) Më 6 maj të vitit 1999, serbët ekzekutuan një prej intelektualëve më të respektuar të vendit, Fehmi Aganin. Fehmi Aga
Ludovica Pagani ndez supersfidën Juve-Atletico (FOTO LAJM) Në prag të supersfidës Juve-Atletico, në mbështetje të ekipit bardhezi ka dalë edhe Ludovica Pagani. Modelja ka postu
Nicole Pagani portierja sek*si që luan në Serinë D (FOTO LAJM) Nicole Pagani ka lindur në vitin 1998 ajo është portierja e Pro Sesto, një ekip që militon në Serinë D. Nicole jeto
"Javës tjetër, publikime të frikshme", çfarë po paralajmëron ish-oficer Zagani Ish-oficeri i Antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar me anë të një postimi në Facebook ku ka thënë se në javën e ardhshme
Dritan Zagani sfidon gazetarët, cila është pyetja e tij për Saimir Tahirin? Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar së funmdi në lidhje me konferencën e paralajmëruar nga ish-ministrit
Një uragan katastrofik do të shfaqet sot Një urgan pritet që të shfaqet sot në Meksikë. Për këtë arsye sinoptikanët ka lëshuar një paralajmërim për pjesë të breg
Agani del sot para gjykatës Në Gjykatën e Prishtinës sot pritet të vazhdojë procesi gjyqësor në rastin e njohur si “Stenta”, ku për keqpërdorim të p
"Tahiri po blen shtëpi me tokë në periferi të Tiranës” Ish-shefi i antidrogës, Dritan Zagani ishte i pari që akuzoi Tahirin për lidhje me trafikun e drogës dhe tani ka pëefitu
Lindja na mbron nga uragani Leslie, kënaquni me diell Përderisa brigjet e Evropës perëndimore po goditen nga uragani "Leslie", mbi rajonin tonë vazhdon të mbajë mot stabil, s
Goditi me tërë forcën Portugalinë, pamjet e shkatërrimit që la pas uragani Leslie Uragani ”Leslie”, ishte më i fuqishmi ka goditur Portugalinë që nga viti 1842, përpara se të orientohet drejt Spanjës fq
Një uragan i frikshëm mbërrin në Evropë Portugalia lëshoi sot në pjesën më të madhe të territorit të saj alarmin e kuq në pritje të goditjes nga uragani ”Leslie
Rritet numri i të vdekurve nga uragani Michael Së paku 17 persona janë konfirmuar të vdekur pas stuhisë së madhe Majkëll, që kaloi në Virgjinia. Ekipet shpëtuese kanë
Uragani Majkëll shkakton vdekje në SHBA Dy persona, përfshirë një fëmijë kanë vdekur si pasojë e këtij Uragani. Ndonëse është dobësuar nga kategoria e katërt sa
Uragani i fuqishëm në juglindje të SHBA-ve, tre të vdekur Dy persona, përfshirë një fëmijë kanë vdekur si pasojë e këtij Uragani. I konsideruar si një nga uraganet më të fuqis
Debat Braçe-Ahmetaj në Kuvend: Përmenden Ronaldo, Neymar dhe Magani Ministri i Financave dhe i Ekonomisë, Arben Ahmetaj, ka folur ditën e sotme në Parlamentin e Shqipërisë, në një interpel
Trondit Dritan Zagani: Nëse nuk do ikte nga Shqipëria, Emiljano Nuhu do ishte vrarë Ish-oficeri i policisë Dritan Zagani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, bëri një deklaratë të fortë, kur tha sonte se o
Uragani i fuqishëm godet Mesdheun në fundjavë Stuhia "medicane" do të kërcënojë vijat bregdetare përgjatë Detit Mesdhe gjatë ditëve të ardhshme dhe Greqia duket të je
Sherr pas mesnate mes Dritan Zaganit dhe Artan Hoxhës, gazetari nxjerr fotot (FOTO LAJM) Ka vijuar deri pas mesnate debati që nisi dje me akuzat e ish-oficerit të Policisë Gjyqësore, Emiljano Nuhu se Taulant B
Katastrofa nga uragani, uji e kthen qytetin në një ishull (FOTO LAJM) Përmbytjet e shkaktuara prej uraganit Florence, praktikisht po e shkëpusin qytetin bregdetar te Wilmingtonit nga pjesa t
74 të vdekur nga tajfuni në Filipine dhe uragani në SHBA Pasoja shkatërrimtare ka sjellë tajfuni Mangkut që goditi Kinën pasi shkaktoi mbi 60 të vdekur e qindra të plagosur në v