999 rezultate për

afruar

Vajza e vogël që përqafon tigrin gjigand Kjo është një ndër fotot që të bën të ndalësh frymëmarrjen për disa momente. Tigri i artë me emrin Taj ka shfaqur intere
Ketrit i pëlqen të fotografohet Zakonisht ata qëndrojnë sa më larg njerëzve, duke u afruar vetëm kur është mundësia për të marrë ushqim. Por ky ketër
Interi në kërkim të talenteve Skuadra e Interit ka filluar gjuetinë për talentet e reja që ndodhen në qarkullim për ti afruar ato nën ekipin e tyre. P
Fansi i vjedh unazën Shakirës gjatë koncertit (VIDEO) Gjatë një koncerti që Shakira ka dhënë në Meksikë, një fans i ka hequr unazën nga dora, në momentin që i është afruar pu
Qëndrimet e SHBA-ve dhe evropianëve për Kosovën janë përafruar Në Berlin në margjinat e takimit të anëtarëve të përhershëm të Këshill
Eshtë afruar faza vendimtare, por edhe kritike për Kosovën, thotë Jung “Eshtë afruar faza vendimtare, por edhe kritike për Kosovën, andaj, për këtë arsye,