999 rezultate për

afruar

Barcelona në kërkim të një qendërmbrojtësi Kampionët e Europës dhe të Botës, Barcelona pavarësisht se pranon pak gola gjatë një ndeshje për shkak të presionit të m
Mrekulli, ja si duken foshnjat brenda nënës (FOTO LAJM) Një nënë holandeze, e cila si ccdo nënë është shumë e dhënë pas fëmijëve, së fundmi ajo ka përgatitur një set me fotogra
Meta përshëndet aktin e njohjes nga Vatikani të mrekullisë së dytë të Nënë Terezës Ka ndodhur ajo që e shpresonin, prisnin dhe besonin shumë njerëz: Nënë Tereza është në rrugën e Shenjtërimit. Ati i Shen
10 blerjet më të mira të 10 viteve të fundit te Barça (FOTO LAJM) Barcelona është një ndër klubet më të mëdha në Europë dhe çdo lojtarë do ta kishte ëndërr që të vishte fanellën e tyre.
Chelsea, 127 milionë për dy blerje të tjera (FOTO LAJM) Community Shield i humbur kundër Arsenalit në Wembley, barazim me Swansean në shtëpi dhe humbja e rëndë me Manchester Ci
Shqiptari Dermaku në listën e yjeve të së ardhmes (FOTO LAJM) në merkaton e Serisë A janë afruar edhe disa emra të rinj. SkySport në Itali i ka rezervuar hapësirë atyre futbollistëve
Zanetti: I jemi afruar Juves, synojmë Evropën Legjenda e Interit, Javier Zanetti beson se skuadra e Interit është duke zvogëluar disavantazhin ndaj Juventusit, pas di
Reali nuk heq dorë nga Reus Edhe pse ka deklaruar se nuk ka ndërmend të largohet nga Dortmundi, interesimi për Reus sa vjen dhe shtohet. Pak ditë
Gruevski i ikën sërish gazetarit "djall"! (VIDEO) Gazetari Sasho Politiko ishte në komunën Aerodrom të Shkupit, ku Gruevski hapi një park të ri. Sipas tij, kryeministri e
Vuçiç: Beogradi ka bërë gjthçka për t'u arritur marrëveshje Pas takimit në Bruksel mes kryeministrit Isa Mustafa dhe atij serb Aleksandër Vuçiç, ky i fundit në një prononcim për ga
Shikoni se si e pëson ky ari i zi nga macja (VIDEO) Në këtë video do të shikojmë se si një mace arrin të frikësojë një ari të zi të madh. Anchorage, Darlis Elliott, ishte s
City, 300 milionë për 11 sulmues (FOTO LAJM) Manchester City është një prej klubeve që ka shpenzuar më së shumti këto vitet e fundit duke afruar në skuadër emra të n
Një super-ekip i gjithi falas (FOTO LAJM) Ka shumë futbollistë cilësorë të cilëve iu skadon kontrata me klubet aktuale gjatë vitit 2015. Disa janë shumë pranë rin
Juventus, Allegri do Shaqirin Massimiliano Allegri po i jep dorën e fundit listës së merkatos së dimrit për të ndërtuar një skuadër konkurruese edhe n
Rama: Si një skuadër për t'iu afruar Europës "Drejt Europës nuk mund të ecet duke i vendosur “stërkëmbça” njëri-tjetrit". Kështu ka deklaruar sot kryeministri Edi Ra
10 mijë ushtarë të ISIS rrethojnë Bagdatin (FOTO LAJM) Kryeqyteti i Irakut, Bagdati mund të pësojë sulme të rrezikshme nga ana e militantëve të ISIS. Sipas portalit të lajm
Premier League, miliona për...titullin (FOTO LAJM) Premier League është cilësuar me të drejtë si kampionati më i bukur në botë gjatë viteve të fundit. Nuk ka të bëjë vetëm
Mourinho ndal zërat: Nuk na intereson Benatia "Jo, nuk jemi të interesuar", Jose Mourinho i përgjigjet kështu pyetjes rreth interesimit të Chelseat për qëndrëmbrojtës
I burgosuri i "Monstrës" i fal kostumin kombëtar vogëlushit protesues (FOTO LAJM) Një prej fëmijëve që protestoi dje në Shkup ishte edhe nipi i Sami Lutës, të burgosurit me burg të përjetshëm në rastin
Tirana, "peng" i Bashkisë Edhe pse është mbretëresha e merkatos së verës, Tirana nuk ka bërë ende asnjë prezantim të blerjeve të reja. Plot 13 jan