E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

afruar

Detaje nga atentati ndaj shqiptarit, si iu afrua vrasësi pensionistit 44 vjeçari shqiptar që u bë viktimë e një atentati mafioz në provincën Novi Ligure në Itali dhe aktualisht ndodhet në gj
Bëhuni gati! Stuhia e rrezikshme diellore godet sot tokën (VIDEO) Një stuhi e madhe diellore është duke iu afruar tokës dhe sipas shkencëtarëve, me shumë mundësi ajo do të godasë planeti
Burrin e përpiu rezonanca, si ndodhi aksidenti i çuditshëm në spital Rajesh Maru quhet 32-vjeçari që u "përpi" nga rezonanca manjetike teksa kishte shkuar për të vizituar një të afërm në nj
Ish-kampioni i botës vjen te Partizani Partizani ka bërë një tjetër goditje të bujshme duke afruar një kampion bote në skuadër. Pas Lucciano Moggit, te të kuqt
"Synoj një qeveri të gjerë" Kandidati për Kryeministër i Kosovës nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj, deklaroi se po bën përpjekje për të formuar n
Manchester United dëshiron të ndalojë transferimin tek PSG Manchester United do të tentojë të largojë yllin e Monakos Fabinho, nga transferimi i tij në Paris Saint-Germain. PS
Juventus nis sulmin për të afruar super talentin e Fiorentinës Juventusi po mendon për Federico Bernardeschin, i cili pritet të të largohet nga Fiorentina duke parë ofertat por edhe t
Pasi siguroi Europa League, Milani ëndërron 3 super sulmues Pas tre sezoneve të dështuara, Vincenzo Montella ka përfunduar me sukses misionin që i është dhënë për të sjellë Milanin
Inter mendon për të afruar yllin e Bayernit Mesfushori i Bayern Munich, Renato Sanches nuk ka mundur që të tregojë vlerat e tij në sezonin e pare me Bayernin. Inter
10 yjet që kërkohen me ngulm nga skuadra italiane (FOTO LAJM) Merkato e verës do t'i gjejë shumë aktive skuadrat italiane, të cilat do të kërkojnë të bëjnë goditjet e duhura për të p
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
Derbi i Italisë për të afruar Sanchez në Seria A Alexis Sanchez është drejt largimit nga Arsenali. Sulmuesi kilian është pranë kalimit në Serinë A, aty ku e kërkojnë me
Milani hidhet në sulm për të afruar yllin e Lazios Milani po mendon për të afruar një lojtarë cilësor në merkaton e janarit në repartin e avancuar. Objektivi i parë i kuqe
Tension mbi qiejt sirianë: Avioni rus fluturon ngjitur avionit amerikan (FOTO) Zyrtarët amerikanë thanë se një avion rus i është afruar shumë afër një avioni të koalicionit ndërkombëtar, i cili udhëh
Veprimi i çuditshëm i gjyqtari anglez po bën xhiron e botës (VIDEO) Majk Din është një gjyqtarët më të njohur në arenën ndërkombëtare. Mbrëmjen e djeshme në derbin e Manchester, gjyqtari a
Napoli mendon për të afruar Drogba në janar Napoli është në kërkim të një sulmuesi tjetër për të zëvendësuar Akardius Milik dhe emrat janë të shumtë, pavarësisht se
Leicesteri po rrit një tjetër super talent, ja çfarë bën (VIDEO) Duket se edhe këtë vit Licester, i drejtuar nga italiani Ranieri, po ndjek të njëjtën strategji, duke afruar lojtar me p
Çmenduri nga Anglia, United 140 milionë euro për Pogba-n Manchester United e ka seriozisht për Paul Pogba. Sipas edicionit të sotëm të "Tuttosport", Mourinho është gati që të of
5 yjet që mund të largohen nga Liverpool-i në verë (FOTO LAJM) Jurgen Klopp njihet si një trajner që kërkon të ndërtojë skuadrën sipas mënyrës së tij. Strategu gjerman nuk ka mundur t
Thaçi: Postin do ta shfrytëzojë për të afruar spektrin politik në Kosovë Presidenti i sapozgjedhur i Kosovës Hashim Thaçi është shprehur se këtë post do ta shfrytëzojë për të afruar spektrin po