999 rezultate për

afrim

“Monstra”, nesër vendimi final Nesër pritet të marret vendimi final për rastin “Monstra”. Dy nga të akuzuarit, Alil Demiri dhe Afrim Ismailoviç do t
Dorëhiqet Afrim Tahiri, Sekretari i Përgjithshëm i BFIM-së Afrim Tahiri, Sekretari i Përgjithshëm i Bashkësisë Fetare Islame të Republikës së Maqedonisë ka dhënë dorëhqeje të pare
Laura Barriales, bukuroshja "sjell" Moratan te Juve (FOTO LAJM) Modelja spanjolle Laura Barriales, e njohur në ekranet më të famshme të Italisë por edhe për lidhjen e saj dy-vjeçare me
Meta kërkon bashkëpunim për integrimin Anëtarësimi në BE nuk është një qëllim në vetvete, por një instrument për të sjellë më shumë prosperitet e mundësi të re
Doda kritika Bashës për afrimin e të majtëve në parti Deputetja Demokrate Mesila Doda i tërheq vëmendjen Kryetarit t ë PD-s ë, Lulzim Basha për mënyrën e riorganizimit t ë PD
Afrime dhe largime, ja Juventusi i ri i Contes (FOTO LAJM) Pasi u sigurua Antonio Conte edhe per te pakten nje sezon tjeter, ne shtepin e Juventusit ka filluar puna per merkaton e
Barça, 4 afrimet e para të Luis Enriques (FOTO LAJM) Mbërritja e Luis Enrique te Barcelona është një lajm i mirë për "La Masia"-n: n. Nga tekniku asturian pritet besim i plo
Lista e kandidatëve për deputetë e Lëvizjes Vetëvendosje Lëvizja Vetëvendosje publikon Listën e Kandidatëve për Deputetë për zgjedhjet e 8 qershorit. Në listën e kryesuar nga Al
Afrim Kasolli i Vetëvendosjes, zyrtarisht me PDK-në Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Afrim Kasolli i është bashkangjitur sot zyrtarisht PDK-së së Hashim Thaçit. Ade
Muharrem Shabani nga AAK dhe Afrim Kasolli nga VV i bashkohen Thaçit Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje,, Afrim Kasolli do të aderoj ënë PDK-në e Thaçit. Lajmi është konfirmuar për med
Afrim Kasolli ikën nga Vetëvendosje Deputeti Afrim Kasolli ka dhënë dorëheqje nga Lëvizja Vetëvendosje. Kasolli përmes një njoftimi për media ka bërë të
Mustafa i dhuron Berishës Enciklopedinë Bardhesitë e Atdheut Publicisti dhe gazetari Afrim Mustafa i dhuroi dje ish-kryeministrit Sali Berisha Enciklopedine Bardhesite e Atdheut. Si
Fushata, Thaçi kopjon Edi Ramën për afrimin e vullnetarëve Veç marrëveshjeve të përbashkëta, ndër qeveritare në fusha të ndryshme, dy Kryeministrat e Shqipërisë dhe Kosovës, Edi R
Milan, Lim premton 3 afrime dhe një Drejtor Sportiv të ri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u fol për një ofertë rreth 500 milionë eurosh nga ana e Peter Lim, manjatit nga Singapori, për blerjen e
Përjashtohet nga puna kryetari i degës së BDI-së në Manastir Është përjashtuar nga puna pa dhënë asnjë lloj arsyeje kryetari i degës së BDI-së për Manastirin, Afrim Jusufi. Ai ka
Napoli, revolucion në mesfushë: Ikin dy shqiptarët? (FOTO LAJM) Napoli i sezonit 2014-2015 pritet të ketë shumë ndryshime, për më tepër në repartin e mesfushës. Sipas asaj që shkruan "
Kasolli: Projektligji për arsimin e lartë është i papranueshëm Në seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës, në shqyrtimin e Projektligjit për arsimin e lartë në Kosovë, Deputeti i Lëviz
Prishtina pa trajner, jep dorëheqjen Afrim Tovërlani Afrim Tovërlani jep dorëheqjen nga posti i trajnerit të Prishtinës. Vendimi i tij i parevokueshëm erdhi pas barazimit me
Godet Interi, vjen Hernanes Inter më në fund realizon një goditje të rëndësishme në merkato. Klubi zikaltër ka mundur të sigurojë shërbimet e brazil
Moyes plan për dy yjet e Juventusit 50 milionë euro: kjo është oferta që David Moyes të dielën Giuseppe Marottas për Paul Pogba. Sot "Daily Mail" shkruan se