999 rezultate për

afrim

Një 38 vjeçar ekstradohet drejt Serbisë Një 38 vjeçar i dënuar për prodhim dhe shpërndarje të lëndëve narkotike dhe falsifikimit të dokumentave, është ekstradua
Afrimi i reshjeve, Prefekti i Tiranës merr masat Për parandalimin e katastrofave natyrore, një shtim i masave është vënë re kjo krahasuar edhe me vitin e kaluar. Në kuad
Babai i dëshmorit Afrim Zhitia: Mos e bëni popullin të vuajë (VIDEO) Babai i Afrim Zhitisë ndihet krenar për veprën e të birit, por se e ka një mesazh për bashkëluftëtarët e të birit që jan
Afrim Zhitia e Fahri Fazliu, 25-vjet nga rënia heroike për Kosovën Më 2 nëntor 1989 milicia serbe me makineri të rënda kishte mësyrë mbi shtëpinë e dy veprimtarëve ilegalë shqiptarë, Afri
Brazil-Argjentinë, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Brazil-Argjentinë ose Neymar-Messi. Kjo është miqësorja e luksit që zhvillohet këtë mesditë në "Folenë e Zogut" në Pekin
Ivanovi paragjykoi myslimanët Zëdhënësi i Bashkësisë Islame në Maqedoni, Afrim Tahiri ka reguar pas deklaratës së Ivanovit se në Maqedoni ka radikaliz
Afrimiteti i Enver Hoxhës me Miladin Popoviçin. Ja fotoja që rrëfen shumë ... Fakti që serbët kanë pasur një rol kryesor në ngritjen e Partisë Komuniste të Shqipërisë gjatë luftës së Dytë Botërore,
Blloku dhe Vetëvendosje pranë marrëveshjes? Lëvizja Vetëvendosje është shumë pranë arritjes së një marrëveshje me bllokun opozitar. Kështu kanë thënë burime të p
Ky është Galliani: 10 afrime dhe 19 milionë euro fitim (FOTO LAJM) Adriano Galliani konfirmohet sërish si një nga "mjeshtërit" më të mëdhenj të merkatos. Administratori i Deleguar i Milan
Paderborni i Mehas dhe Kolni i Mavrajt, "varfanjakët" e Bundesligës Teksa Borussia Dortmund dhe Bayern Munchen kryesojnë listën e skuadrave me më shumë shpenzime gjatë merkatos së verës, e
Merkato milionash në Kategorinë Superiore Produkti i dhënë është fryt i investimeve të bëra në merkaton e verës, që si asnjëherë tjetër ka qenë më e mira e zhvill
Arsenali 40 milion euro për Reus Arsenali po mendon seriozisht për të afruar në skuadër Marco Reus, dhe po bejnë gati një ofertë 40 milion euroshe për Do
Zyrtare: Douglas Pereira te Barcelona (VIDEO) Nëpërmjet një komunikate për shtyp të publikuar në faqen e tij në internet, klubi i Barcelonës ka njoftuar arritjen e ak
Ja si pritet të jetë Chelsea 2014-15 (FOTO LAJM) Në Angli janë të sigurtë tashmë: Chelsea i Jose Mourinhos është shumë pranë afrimit të Mehdi Benatia, mbrojtësi maroken
Barça, më shumë se një yll për çdo pozicion (FOTO LAJM) Pak nga pak po merr formë Barcelona që dëshiron Luis Enrique. Ekipi që sezonet e fundit ishte mësuar të fitonte gjithçka
Top 11, ja super Barcelona 2014/15 (FOTO LAJM) Vazhdojnë transferimet e mëdha në aksin Angli-Spanjë dhe anasjelltas. Së fundmi është Thomas Vermaelen, mbrojtësi belg i
Uron edhe Gruevski: Bajrami, ditë e bashkëjetesës Kryeministri Nikola Gruevski ka uruar të gjithë myslimanët për festën e Fiter Bajramit. Ai ia delegoi urimin edhe kry
Ja disa truke për një kuzhinë të pastër dhe pa milingona Për të mbajtur një ambient sa më të pastër, ne duhet të jemi vigjilent ndaj pastrimit të çdo mbetje, e në të njëjtën koh
Afrime dhe largime, Inzaghi mendon për Milanin e ri (FOTO LAJM) Pas prezantimit zyrtar të teknikut të ri të Milan Filippo Inzaghi, klubi kuqezi ka nisur punën intensive për merkaton e
Akord Barça-Suarez, pritet "Ok"-i i Liverpool Ka akord mes Luis Suarez dhe Barcelonës për transferimin në "Camp Nou" të sulmuesit uruguajan. Lajmi jepet nga e përdits