999 rezultate për

afrim

Ndahet nga jeta përkthyesi i shquar, Afrim Koci Eshte ndare nga jeta ne moshen 79 vjecare perkthyesi i shquar Afrim Koci. Te aferm te perkthyesit bene te ditur se Koci
Afrimi i shirave, Bashkia e Tiranës pastron shtratin e Lanës Me afrimin e stinës së reshjeve, Bashkia e Tiranës ka nisur punën për pastrimin e shtratit të Lumit të Lanës nga mbetjet
E bujshme, Lazio tenton afrimin e Ledian Memushajt Simone Inzaghi u ka kërkuar drejtuesve të skuadrës një përforcim në mesfushë. Sipas “Corriere dello Sport”, Memushaj ësh
Milan i hap derën Bacas, ja ku pritet të shkojë kolumbiani Milan teksa po mendon për afrimet në merkato, po mendon gjithashtu dhe për të tepërmit. Një ndër to është Carlos Bac
Zbulohen 5 afrimet dhe 5 largimet e Mourinhos te United këtë verë (FOTO LAJM) Manchester United po punon për të përforcuar skuadrën për sezonin e ri. "Djajtë e Kuq" deri tani kanë nënshkruar vetëm m
Afrim Hoti braktis Pacollin për t’iu bashkuar Veselit Një prej njerëzve kryesorë të AKR-së, Afrim Hoti ka vendosur sot të largohet për të aderuar në Partinë Demokratike të Ko
Barcelona prezanton nesër Valverde-n, ja lista e largimeve dhe afrimeve Barcelona pritet që nesër të prezantojë trajnerin e ri për sezonin e ardhshëm. Ernesto Valverde pritet që të bëjë shumë
Jo vetëm Juve dhe Inter, Simeone tenton afrimin e Keita Keita Balde mund të përfundojë te Atletico Madrid në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi i Lazios ka një kontratë me ekipin bar
Jo vetëm afrime, Interi bën gati dy largime të mëdha Tek Interi nuk do të ketë vetëm afrime, por edhe largime. Rregulli i fair-play financiar është kusht i pashmangshëm për
Pas Kessie, Milani tenton dhe afrimin e mesfushorit të Sassuolos Milani ka nisur lëvizje për merkaton e verës, edhe pse ajo hapet më 1 korrik. Dje në mediat italiane u raportua se drejt
Moxhi te Partizani, afrimi i tij bën bujë në mediat italiane (FOTO LAJM) Afrimi i Luciano Moxhit si këshilltar te Partizani nuk ka kaluar pa u vënë re në Itali. Mediat më të njohur në vendin fq
Tare po përgatit afrimin e Rashicës gjatë verës Lazio po përgatitet për të afruar një tjetër shqiptar në skuadër. Bëhet fjalë për talentin Milot Rashica, i cili tashmë
Tragjedi në Orizare, ndërron jetë 46-vjeçari Afrim Dauti Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Orizare të Kumanovës. Në një aksident me traktor në afërsi fshatit
Inter kërkon sulmuesin e talentuar të Sampdorias Interi e ka marrë seriozisht punën për të ndërtuar një ekip cilësor në sezonin e ardhshëm. Drejtuesit e klubit zikaltër
James Rodriguez në Seria A, nisin tratativat Pronari i Interit, Jindong Zhang ka nisur një mision të rëndësishëm në Spanjë. Pronari i Interit ka udhëtuar drejt Madri
Vangjel Dule flet për "divorcin" me Ramën dhe afrimin me Bashën Cilat ishin arsyet e divorcit të Vangjel Dules me Edi Ramën dhe a beson ai në opozitën e Bashës? Çështja çame, afrimi i
Skënderbeu zyrtarizon afrimin e Gjergji Muzakës Skënderbeu nuk ndalet në merkato. Pasi siguroi shërbimet e Nazmi Gripshit nga Teuta, ditën e sotme korçarët bëjnë një tj
Në Gjermani zbulojnë 4 super blerjet e Bayernit (FOTO) Në Mynih po bëhen planet për transferimet e së ardhmes dhe “Sport1” ka formuar një formacion të rekordmenëve me katër em
Afrim Gashi: Nëse VMRO pranon kushtet, do bashkëpunojmë! Sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes Besa, njëherësh edhe deputet në parlamentin e Republikës së Maqedonisë, Afrim Gashi,
Afrim Iljazi zgjidhet kryetar i RDK-së në Gostivar Rilindja Demokratike Kombëtare në Gostivar ka zgjedhur për kryetar dege Afrim Iljazin. Krahas kryetarit, kuvendarë