999 rezultate për

afrim

Zaev njeh Afrim Gashin si lider të Lëvizjes Besa Kryeministri Zoran Zaev ka hidhëruar krahun e Bilall Kasamit, pasi në një postim në rrjetet sociale ka njohur Afrim Gash
Gashi në takim me Zaevin: Në mars bisedime për pjesëmarrje në qeveri Kryetari i Lëvizjes Besa i zgjedhur nga delegatët dhe përkrahësit e Shkupit, Afrim Gashi, sot ka realizuar takim me krye
A e uroi kush? Afrim Gashi i BESA-s bëhet hit me përgjigjen e tij (VIDEO) Emisioni investigativ ‘Fiks Fare’ që transmetohet në Top Channel, si duket nuk harron t’i ironizojë gafat politike edhe
Skandali me rrugët, thirret në Prokurori kreu i ARRSH Ditën e sotme është thirrur në Prokurori kreu aktual i ARRSH-së, Afrim Qendro. Thirrja e tij në Prokurori vjen pas z
A e uroi dikush Afrim Gashin pasi u zgjodh kryetar? (VIDEO) Në Kongresin e Parë të mbajtur në Shkup nga krahu i Shkupit i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi u zgjodh kryetar i saj. Por,
Afrim Gashi, kryetar i ri i BESËS Deputeti dhe sekretari i deritanishëm, Afrim Gashi është zgjedhur kryetar i Lëvizjes BESA krahu i Shkupit. Mbi 500 de
I zhytur në borxhe, pse u vra mes Tiranës biznesmeni i njohur Pas vrasjes së biznesmenit 64-vjecar mbrëmë në Tiranë, zbardhet e kaluara si dhe disa nga pistat ku po heton policia në
City nuk njeh limite në merkato, zyrtarizon marrveshjen e radhës Manchester City nuk di të ndalet në merkato. Edhe pse dritarja për afrimin e lojtarëve është e mbyllur, klubi anglez ka
Merkato në Itali, dikush fle, dikush tjetër përpiqet dhe të tjerë nënshkruajnë Mbrëmjen e djeshme u mbyll zyrtarisht edhe merkatoja e dimrit, që pa si protagonist kryesisht skuadrat e Premier Leagues
Nica në orët e fundit të merkatos ka vetëm një dëshirë Teuta tregon humbi çerekfinalen e parë me rezultatin 0-2 kundër Skëndërbeut. Trajneri Stavri Nica thekson se do t’i duhe
Abazaj tregohet realist: Më vinte të festoja por nuk e bëra për respekt Kristal Abazaj ka nënshkruar me Skënderbeun, ndërsa do të bashkohet me korçarët menjëherë pas përfundimit të sezonit. Gj
Konjufca shprehet optimist për afrimin e VV me të dorëhequrit Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje(VV), Glauk Konjufca, ka theksuar se njëra nga pikat e diskutimit në takimin e sotëm të
Kasami shkarkon Afrim Gashin nga funksionet e BESËS Lideri i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami mbrëmë në emisionin Click Plus në televizionin 21, është shprehur se ka shkarkuar
Merkato sapo ka filluar, por disa klube të superiores i kanë bërë goditjet e para Kategoria Superiore do të rikthehet në fushë më 27 janar dhe skuadrat deri më 31 janar do të shfrytëzojnë merkaton e jan
Ky është nënshkrimi i fundit i Flamurtarit Nuk ndalet Flamurtari, që pa shumë bujë po plotëson një skuadër që u shfaq solide dhe e fortë në 16 javët e para. Afrimi
Kisha Ortodokse Greke kundërshton afrimin e kishës bullgare dhe maqedonase Sinodi i Shenjtë i Kishës Greke ka kundërshtuar vendimin e Kishës Bullgare për të pranuar kërkesën e Kishës Ortodokse Ma
Partizani arrin marrveshjen për super mesfushorin e Shkendijës Media maqedonase, “Ekipa.mk”, raporton se Partizani, pas afrimit të brazilianit të Pelisterit, Lukas Kardozo, ka blerë
Ançelotti këshillon milanistët: Jepini kohë Gattusos Milani dështoi të fitojë edhe nën drejtimin e Genaro Gattusos, por është pikërisht Carlo Ancelotti ai që merr në mbrojtj
Dhe Barcelona në garë për Lemar Pas Arsenalit dhe Liverpoolit, edhe Barcelona ka shfaqur interesin e saj për mesfushorin e Monakos, Thoma Lemar. Francez
"Si s'ju vjen turp?" , Afrimi bën për ujë të ftohtë kandidatët për kreun e komunës (VIDEO) Kandidatët për komunën e Haraçinës janë përballur me një surprizë aspak të këndshme gjatë takimit me elektoratin për pre