999 rezultate për

afrim

Arrestohet në Itali shqiptari, mik i serbit të tmerrshëm Vihet në pranga nga policia italiane në provincën e Ferrarës një shqiptar nga Kosova, i cili konsiderohet si bashkëpunët
Njihuni me pilotin e parë të Kosovës, serbët i kanë vrarë babain dhe vëllain (FOTO LAJM) Mësohet se Afrim Zabeli i cili vije nga një fshat që ka dhënë shumë për lirinë e këtij vendi, nga fshati Rezallë i Komun
Si e paralajmëroi Fevziu skandalin e kompanisë amerikane (VIDEO) Ka shkaktuar një reagim të madh në publik skandali për kompaninë “DH Albania”, e cila ka fituar tenderin prej 18 milion
Fjalët e fundit të gazetarit që u vra nga serbët: S'ka kuptim të jetoj Profesori i UP-së, Rrahman Paçarizi i ka kujtuar fjalët e fundit të ish-gazetarit të vrarë në luftë, Afrim Maliqi, i cil
Gazeta austriake: Shqipëria rrezikon shumë nga afrimiteti Rama-Erdogan Shqipëria aktualisht e nxjerr një pjesë të konsiderueshme të GDP nga droga; strongmani socialist i Tiranës Edi Rama ësht
Aksion si në filma në Librazhd, plagosje dhe ndjekje nga policia Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë natës në Librazhd. Një person është plagosur me armë zjarri në lokal në fshatin Kar
Skandaloze, Afrim Qendro fut në kurth dhe shpërndan në media dokumentet e banorëve të Unazës së Re Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur sot, kur ishte ndezur protesta e banorëve të Unazës së Re. Si me magji, në media u
Scaroni hedh dritë mbi afrimin e Ibrahimoviç Presidenti i skuadrës së Milanit, Paolo Scaroni ka thënë së fundmi se më e rëndësishme për kuqezinjtë është kualifikimi
Afrimet e mundshme të Manchester United Skuadra e Manchester United me shumë mundësi do të përfshihet nga ndryshime të shumta pasi deri tashmë është duke zhgënj
Zbardhet vendimi i gjykatës që la në qeli deputetin Milaim Zeka Gjykata Themelore e Prishtinës, ka marrë vendim për masën e paraburgimit prej 30 ditësh ndaj deputetit Milaim Zeka. S
Fjalët e para të deputetit Zeka pas arrestimit Deputeti i arrestuar Milaim Zeka në seancën për caktimin e masës së sigurisë i ka kërkuar falje prokurorit Afrim Shefkiu
Arrestohet deputeti Milaim Zeka (VIDEO) Policia arreston deputetin Milaim Zeka për kërcënimet ndaj Prokurorit Special, Afrim Shefkiu. Prokuroria Themelore në
Vangjel Dule kokë më kokë me Bashën pas afrimit të Idrizit në opozitë Kryetari i PBDNJ-së Vangjel Dule po zhvillon ditën e sotme një takim me kryetarin e PD-së Lulzim Basha në selinë e PD-në
Shpërthen Cungu: Nuk kam shpresë me këtë ekip, nëse nuk ka afrime, do largohem Trajneri i Kukësit, Armando Cungu, është shfaqur i pakënaqur me lojtarët e tij në përfundim të ndeshjes me Torpedon, e c
Gruaja e Bujar Qamilit shqetësohet nga afrimiteti me Luana Vjollcën Që nga java e parë e qershorit, kur u publikua klipi, nga Bujar Qamili dhe Luana Vjollca, janë grumbulluar më shumë se 7
Euro bie sërish, afrimi i kulmit të sezonit turistik pritet të trondisë kursin e këmbimit Euro dhe dollari kanë humbur sot pikë në tregun e brendshëm, pas disa ditësh që valutat kishin shënuar një rritje të leh
Lufta me vdekjen në minierë, Afrimi falenderon shokun që i shpëtoi jetën Një histori mbijetese nga miniera e Bulqizës ka sjellë mbrëmjen e sotme emisioni “Dua të bëj të lumtur”. Mersini nga stu
I bënë gjithë shqiptarët të qeshin, parodisti shqiptar nuk flet dot më Të ftuar në "Xing me Ermalin" mbrëmjen e sotme janë dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agr
Ronaldo kërkon afrimin e Salah tek Reali Sipas mediumit spanjoll Don Balon, Ronaldo i ka dhënë Realit dhe Florentino Perezit bekimin e tij për nënshkrimin e Sala
Zaev këtë javë takon Afrim Gashin Vazhdon afrimi i Lëvizjes Besa dhe kryeministrit Zoran Zaev. Burime partiake thonë se gjatë kësaj jave do të realizohet