999 rezultate për

aeroportit

Tentim për grabitjeje? Çahet rrethimi i Aeroportit të Rinasit Një pjesë e rrethimit të Aeroportit të Rinasit është dëmtuar nga persona të paidentifikuar. Nuk dihet me saktësi qëllimi
Avioni turk rrëzohet mbi fshatin në Kirgizistan, mbi 32 të vdekur (VIDEO) Të paktën 32 persona kanë vdekur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani turk mallrash pranë aeroportit të Bishkekut në Ki
Bora ngrin Stambollin, anulohen 640 fluturime dhe bllokohen mbi 40 000 udhëtarë Reshjet e dëborës të cilat kanë mbuluar Evropën, kanë bllokuar edhe Stambollin. Për pasojë, kompanite ajrore deri më
Pamje të rënda/ Situata brenda aeroportit në Florida ku ndodhi sulmi (VIDEO) Një person i armatosur ka hapur zjarr në aeroportin ndërkombëtar të Floridas në Shtetet e Bashkuara, duke lënë të vdekur
Reshejt e dëborës bllokojnë aeroportin, pasagjerët ngecin te "Adem Jashari" Reshjet e dendura të dëborës kanë bllokuar sot Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës "Adem Jashari". Kjo për shkak s
Vriten 5 punonjëse dhe një shofer i aeroportit të Kandaharit Pesë punonjëse të sigurisë qëllohen për vdekje në aeroportin e Kandaharit, raporton policia vendase. Sipas autoritete
Izraelitët shpëtojnë nga tragjedia, avioni bëri defekt serioz në ajër Një mrekulli në udhëtim e sipër shpëton ekipin izraelit nga një tragjedi e mundshme. Humbja e presionit në fluturim dhe
Momenti prekës kur vajza takon prindërit pas rrëmbimit (VIDEO) Ajo ishte duke fjetur në shtratin e saj të ngrohtë, në momentin kur dora e një burri e rrëmbeu dhe e largoi prej nga aty
Britani/ Fëmija i sëmurë lihet për disa orë në dyshemenë e aeroportit (FOTO) Një imazh shokues i publikuar nga mediat tregon një djalë të vogël në gjendje të rëndë shëndetësore që është detyruar të
Maqedoni/ Aeroplani me 6 udhëtarë zhduket nga radarët Një avion i vogël është zhdukur nga radarët në afërsi të aeroportit të Shkupit. Bëhet fjalë për avionin që ka nisur f
Turqi/ Sulmohet me raketa aeroporti në DiyarbakirT Një sulm ajror ka ndodhur në afërsi të aeroportit në Diyarbakir të Turqisë ku mësohet se raktetat janë hedhur në afërsi
SHBA/ Pengmarrje pranë aeroportit të New Jersy-t Forcat e sigurisë amerikane kanë rrethuar këtë të premte një ndërtesë pranë Aeroportit Ndërkombëtar të Newark-Liberty, N
Ja momentet kur avioni në Dubai përfshihet nga flakët (VIDEO) Avioni i kompanisë Emirates që bëri uljen e detyruar, u përplas në pistën e aeroportit të Dubait dhe më pas shpërtheu në
Grabitja në Rinas/ Gjendet vareja brenda makinës së djegur të autorëve Gjatë kontrolleve të kryera te makina e djegur në Rinas policia pëvecc gjetjes së disa parukave që mendohet se kanë qenë
Grabitja/ Shoferi i mjetit ka qenë punonjës i Aeroportit? Pas analizimit të kamerave të sigurisë dhe lëvizjeve të mjetit, grupi hetimor dyshon se drejtuesi i mjetit të grabitësve
Grabitja në Rinas, arrest me burg për Picarin e Nikollën Gjykata e Krujës ka dhënë sot masën e sigurisë për pesë të akuzuarit në grabitjen e aeroportit “Nënë Tereza” të Rinasit,
Gjyqtarja tërhiqet nga gjykimi ndaj 5 punonjësve të Rinasit Sot nisi seanca për caktimin e masës ndaj 5 punonjësve të Aeroportit të Rinasit. Gjyqtarja Enkelejda Hoxha u tërhoq nga
Klosi: Siguria në Rinas, jo në dorë të kompanive private Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, e cilëson Aeroportin e Rinasit objekt të rëndësisë së veçantë dhe për këtë siguria e tij
PD: Rinasi çerdhe korrupsioni Kreu i grupit parlamentar demokrat, Edi Paloka përmes një deklarate për mediat ka hedhur akuza për kryeministrin dhe min
Ja si ndodhi grabitja në Rinas (VIDEO) Përmes pamjeve të kamerave të sigurisë ju do të shikoni momentet e grabitjes në aeroportin e Rinasit ku 3 persona të mas