999 rezultate për

aeroportit

KUJDES/ Ka aksident pranë aeroportit Në afërsi të Aeroportit të Prishtinës ka ndodhur sot një aksident komunikacioni. Një aksident komunikacioni ka ndodhu
Osmani: Çështja e emrit do të zgjidhet shumë shpejt Zv.kryeministri për eurointegrime Bujar Osmani deklaroi në emisionin Rruga Drejt se çështja e emrit do të zgjidhet shumë
Punonjësi i aeroportit udhëzon aeroplanët duke vallëzuar (VIDEO) Udhëtimi me aeroplan në shumë raste është i mërzitshëm në veçanti kur udhëtoni në linja të gjata, dhe kur e shikoni dikë
Adoleshenti në SHBA hap derën e sigurisë së avionit dhe hidhet në pistë (VIDEO) Një 17-vjeçar nga Amerika ka habitur personelin e aeroportit në San Francisko, kur ai hapi derën e sigurisë në avion pa
Kërcënohen punonjësit e aeroportit të Shkupit: Ju hedhim në erë Në aeroportin “Aleksandri i Madh” të Shkupit, mbrëmë në telefonin për informata me të cilin ka vepruar e punësuara në sh
Ja çfarë do të ndodh me çmimin e lartë të biletave të avionit Kryeministri Edi Rama gjatë fjalë së tij në “Komunikimin Javor”, është shprehur se do të ulet çmimi i biletave dhe do të
Vdes një qytetar në aeroportin e Rinasit Një burrë 56 vjeç ka ndërruar jetë sot në ambientet e brendshme të terminalit të aeroportit "Nënë Tereza" të Rinasit në
Balotelli shënon "gol" dhe në aeroportin e Lille (VIDEO) Mario Balotelli është rikthyer në super formë, teksa ndihmoi skuadrën e tij me një dygolësh duke fituar ndaj Lille 2-1.
Ja si dukej aeroporti ushtarak sirian gjatë dhe pas bombardimit (VIDEO) Televizioni shtetëror i Sirisë, ka publikuar një video amatore të bombardimeve të aeroportit ushtarak nga ana e SHBA-ve
Momenti kur aeroplani përplaset me pistën e aeroportit në Holandë (VIDEO) Pasagjerët kanë filmuar momentin teksa aeroplani i linjës Edinburg-Amsterdam është përplasur në pistën e aeroportit gjat
Ushtria qeveritare rimerr aeroportin e Mosulit nga duart e ISIS Mosuli është rikthyer në vëmendjen e mediave botërore pas njoftimeve se forcat irakiane të sigurisë kanë marrë kontrolli
ALARM NE QIELL / Avionët luftarakë britanik rrethojnë aeroplanin e Pakistanit (FOTO LAJM) Avionët luftarak britanik janë ngritur në fluturim dhe gati janë përplasur duke shoqëruar një aeroplan udhëtarësh të lin
Rama në Stamboll: Drekë me Erdogan për projektin e aeroportit të Vlorës Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka udhëtuar drejt Stambollit ku është takuar me Presidetin turk Rexhep Taip Erdogan.
Shqiptari zhvishet brenda aeroportit, vdes në duart e policëve italianë Ditën e sotme një shqiptar ka humbur jetën në rrethana misterioze në aeroportin Malpensa në Milano. Burime nga media
Gjenden provat për supergrabitjen në Rinas, gati prangat për 3 autorët Teksa kanë kaluar tetë muaj nga grabitja me armë e 1 milion eurove nga pista e aeroportit “Nënë Tereza”, Prokuroria e Kr
Si nëpër filma / Grabisin diamantë me vlerë 75 milionë euro, 7 të arrestuar në Holandë Policia holandeze ka arrestuar shtatë persona, përkatësisht 5 burra dhe 2 gra, pasi dyshohen se kanë vjedhur diamantë me
Tentim për grabitjeje? Çahet rrethimi i Aeroportit të Rinasit Një pjesë e rrethimit të Aeroportit të Rinasit është dëmtuar nga persona të paidentifikuar. Nuk dihet me saktësi qëllimi
Avioni turk rrëzohet mbi fshatin në Kirgizistan, mbi 32 të vdekur (VIDEO) Të paktën 32 persona kanë vdekur si pasojë e rrëzimit të një aeroplani turk mallrash pranë aeroportit të Bishkekut në Ki
Bora ngrin Stambollin, anulohen 640 fluturime dhe bllokohen mbi 40 000 udhëtarë Reshjet e dëborës të cilat kanë mbuluar Evropën, kanë bllokuar edhe Stambollin. Për pasojë, kompanite ajrore deri më
Pamje të rënda/ Situata brenda aeroportit në Florida ku ndodhi sulmi (VIDEO) Një person i armatosur ka hapur zjarr në aeroportin ndërkombëtar të Floridas në Shtetet e Bashkuara, duke lënë të vdekur