999 rezultate për

aeroportit

Hoxha: Ja pse autorët nuk e morën peng avionin të mbushur me para Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së pasdites së sotme, ku u grabitën 10 milion Euro në aeroportin e
Një foto në plazhin afër këtij aeroporti ju kushton jetën Turistët mund të përballen me dënim me vdekje për të bërë fotografi në një plazh pranë një aeroporti në Tajlandë. Pla
Njihuni me 10 aeroportet me të mira për 2019, cili shtet kryeson (FOTO LAJM) Çfarë e bën një aeroport më të mirë, pajisjet e teknologjisë së lartë, stafi miqësor, apo shërbim i shpejtë imigracioni?
"Skandaloze, çfarë po ndodh në aeroportin e Tiranës" (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu pak minuta më parë ka shpërndarë një status në Facebook ku shkruan se Shqip
Shpallet fituesi i tenderit në garën për aeroportin e Kukësit Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garë
Tre aeroplanë të mbushur me luftëtarë të lirisë udhëtuan për në Hagë Tre aeroplanë të vegjël kanë fluturuar dje gjatë ditës nga pjesa ushtarake e aeroportit të Sllatinës drejt Hagës, njofto
E bukur, joshëse dhe e re, njihuni me gruan e diktatorit që ka skllavëruar një popull (FOTO LAJM) Shumë pak dihet për jetën private të diktatorit koreanoverior Kim Jong, ndërsa publikimi i fotove familjare konsiderohet
Pas Air Albania, dështon edhe koncesioni i Aeroportit të Vlorës?! Pas lajmit të sotëm në Albeu.com ku shtrohej pyetja drejtuar qeverise për avionët që duhej tashmë te ishin pjesë ë flotë
Panik në ajër, avioni pëson defekt pak pas nisjes (VIDEO) Një ngjarje ka shkaktuar panik në ajër në Moskë. Një avion ka mbetur për disa minuta duke lëvizur në të njëjtën zonë
Skandal, Rama gënjen në mes të ditës për aeroportin e Kukësit (VIDEO & FOTO) Kryeminstri Edi Rama ditën e djeshme ka postuar një foto nga projekti i aeroportit që do ndërtohet në Kukës. "Aerop
Thaçi dhe Vuçiç për pak sa nuk u takuan në Turqi Presidentët e Kosovës dhe Serbisë, Thaçi e Vuçiç, po qëndrojnë me ftesë të Presidentit të Turqisë, Recep Tayyip Erdo
Rinasi me taksa të çmendura, largohet kompania ajrore Volotea, kompania low cost e fluturimeve ajrore, është larguar nga Shqipëria duke ndërprerë fluturimet e saj përmes aero
Ndahet më dysh aeroplani me pasagjerë Një aeroplan pasagjerësh është ndarë më dysh jashtë pistës së Aeroportit Greenville në Karolinën e Jugut. Imazhet dra
Panik në aeroport Pasagjerët u tmerruan kur një gjarpër i zi arriti të futej brenda zonës së pritjes në një aeroport. Zvarraniku shkoi
A shkakton kancer skaneri nëpër aeroporte? Depërtimi përmes skanerëve të sigurimit të aeroportit duke përfshirë dhe kabinën prej xhami, nënkupton në një mënyrë nën
Alarm në aeroport, një person i dyshimtë ka hyrë tek zona e avionëve Disa sektorë të aeroportit të Frankfurtit janë evakuuar pasi një person i dyshimtë është futur tek pjesa e avionëve duke
Shpërthim pranë aeroportit të Kajros (VIDEO) Të paktën 12 vetë janë plagosur pas një shpërthimi në një fabrikë kimike pranë aeroportit të Kajros, raporton agjencia s
Aeroporti i Kukësit jepet me koncesion, pritet të vihet në punë Këshilli i Ministrave miratoi bonusin për dhënien e aeroportit të Kukësit me koncesion. Ende pa u vënë në punë, aerop
Panik në Frankfurt, aeroporti përfshihet nga flakët Një zjarr në pistën e aeroportit të Frankfurtit shkaktoi alarm të hënën, ndërsa njerëzit mendonin për më të keqen. Im
Rita Ora kërcen në mes të aeroportit me çifteli (VIDEO) Koncerti i yllit me famë botërore ishte organizuar nën patronatin e Bashkisë së Tranës. Në ikjen e saj Erion Veliaj