999 rezultate për

aeroportit

Berisha publikon foton: Lidhja e vëllait të Ramës me Rinasin (FOTO LAJM) Teksa komentonte grabitjen e fundit brenda aeroportit të Rinasit, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar edhe një de
Grabitja e parë në Rinas pritej të ndodhte, si u paralajmërua në Komitetin e Sigurisë Grabitja e 995 mijë eurove në pistën e Aeroportit të Rinasit më 30 qershor të vitit 2016, rezultoi një ngjarje e paralaj
DETAJET/ Si u largua një nga super grabitësit e aeroportit të Rinasit Dy nga pesë grabitësit të cilët vodhën 6,5 milion euro në pistën e Rinasit kanë qëlluar mbi forcat e ndërhyrjes së shpej
Kush është polici i përfshirë në super grbitjen e aeroportit të Rinasi Vazhdojnë të dalin detaje nga super grabitja e 10 milionë eurove në Rinas. Ndërsa banda u zhduk me paret i vrarë ngeli A
Shehaj: Kjo është skema e vjedhjes në aeroportin e Vlorës Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj shprehet se koncesioni i aeroportit të Vlorës është një skemë gjigande
Dalin pamjet: Si e rrethuan Rinasin Forcat Speciale të ushtrisë (FOOT LAJM) Forcat Speciale të ushtrisë janë vendosur në pjesën e jashtme të aeroportit të Rinasit që prej mbrëmjes së djeshme pas n
Deutsche Welle skanon grabitjen në Rinas Trupa e automjete të Ushtrisë janë dislokuar ndërkohë në territorin rreth aeroportit ndërkombëtar “Nënë Tereza” pas grab
Ministrja Balluku i shpall luftë kompanisë kineze Ministrja e Infrastrikturës Balluku ka reaguar ashpër ndaj kompanisë kineze pasi kjoe fundit fajësoi edhe policinë për s
Ushtria zbarkon në Rinas (FOTO LAJM) Ashtu sikurse paralajmëroi më herët ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, policia ushtarake ka nisur dislokimin drejt pjes
Përse Shqipërisë i është cënuar siguria kombëtare? Nga Blendi Fevziu Shqipëria ka përballur dje një nga ngjarjet më të rënda të viteve të fundit. Nuk bëhet fjalë
Pamje të reja, momenti kur grabitësi shqyen derën e aeroportit (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga super grabitja e ndodhur dje në Rinas. Së fundmi janë zbuluar foto nga kamerat
Të armatosur si në filma, dalin pamjet e grabitjes në Rinas (FOTO LAJM) Dalin PAMJET e super-grabitjes në Rinas, autori që u vra nga policia në aksion teksa merr miliona eurot Një super-gra
Hoxha: Ja pse autorët nuk e morën peng avionin të mbushur me para Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së pasdites së sotme, ku u grabitën 10 milion Euro në aeroportin e
Një foto në plazhin afër këtij aeroporti ju kushton jetën Turistët mund të përballen me dënim me vdekje për të bërë fotografi në një plazh pranë një aeroporti në Tajlandë. Pla
Njihuni me 10 aeroportet me të mira për 2019, cili shtet kryeson (FOTO LAJM) Çfarë e bën një aeroport më të mirë, pajisjet e teknologjisë së lartë, stafi miqësor, apo shërbim i shpejtë imigracioni?
"Skandaloze, çfarë po ndodh në aeroportin e Tiranës" (FOTO LAJM) Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu pak minuta më parë ka shpërndarë një status në Facebook ku shkruan se Shqip
Shpallet fituesi i tenderit në garën për aeroportin e Kukësit Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka përmbyllur fazën e vlerësimit të ofertave dhe ka shpallur fituesin për garë
Tre aeroplanë të mbushur me luftëtarë të lirisë udhëtuan për në Hagë Tre aeroplanë të vegjël kanë fluturuar dje gjatë ditës nga pjesa ushtarake e aeroportit të Sllatinës drejt Hagës, njofto
E bukur, joshëse dhe e re, njihuni me gruan e diktatorit që ka skllavëruar një popull (FOTO LAJM) Shumë pak dihet për jetën private të diktatorit koreanoverior Kim Jong, ndërsa publikimi i fotove familjare konsiderohet
Pas Air Albania, dështon edhe koncesioni i Aeroportit të Vlorës?! Pas lajmit të sotëm në Albeu.com ku shtrohej pyetja drejtuar qeverise për avionët që duhej tashmë te ishin pjesë ë flotë