999 rezultate për

adnan

Zyrtare! Adnan Januzaj te Barcelona Tashmë është zyrtare: Adnan Januzaj, talenti me origjinë shqiptare që po çmend skuadrat më të mëdha të Europës, ka zgjed
United-Olympiakos, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pasi kemi mësuar 6 çerekfinalistët e parë të Champions League sot në mbrëmje do të mësojmë edhe dy të fundit. Borussia D
Manchester-Liverpool, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Premier League luan sot në mesditë ndeshjen e saj klasike. Manchester United pret në ora 14.30 në "Old Trafford" rivalët
Shpëton paq Adnan Januzaj (VIDEO) Adnan Januzaj i ka shpëtuar paq një dëmtimi serioz që mund të merrte në fitoren e djeshme të Manchester United në transf
E dashura e re e Adnan Januzajt? (FOTO LAJM) Jeta private e Adnan Januzajt po bën bujë në mediat britanike dhe jo vetëm gjatë orëve të fundit. Supertalenti shqiptar
Adnan thuaj PO Shqipërisë, siç edhe e sheh fanelën e ke gati "Tifozat Kuq e Zi" nuk heqin dorë nga ftesat e tyre për të sjellë në kombëtare superyllin kosovar Adnan Januzaj. Ata
Olympiakos-United, 100 bluza për Adnan Januzajn Edhe pse nuk luajti asnjë minutë, në stadium kishte 101 Adnan Januzaj. Njëri po, njihet, futbollisti i talentuar kosovar
Fiton United (VIDEO) Me dy gola të shënuar në pjesën e dytë, Manchester Unitedi ka fituar si mysafir i Crystal Palace në Selhurst Park. Adna
Zyrtare: Adnani nuk luan më 5 mars Babai i superyllit shqiptar, Adnan Januzajt, ka konfirmuar se i biri i tij nuk do të jetë pjesë e kombëtares së Kosovës
FFK: Januzaj nuk e ka refuzuar Kosovën Federata e Futbollit të Kosovës ka mohuar spekulimet se talenti shqiptar i Manchester United, Adnan Januzaj, e ka refuzu
Adnan Januzaj nuk vjen më 5 mars Përpjekjet e shumta të Federatës së Futbollit të Kosovës për të sjellë Adnan Januzajn në Kosovë për miqësoren me Haitin
Real Madrid hedh sytë nga Adnan Januzaj Nuk mjaftoi rinovimi 5-vjeçar i firmosur muaj më parë për ti dhënë fund zërave të merkatos që lidhen me të ardhmen e Adn
Mediat britanike: Januzaj do luajë për Kosovën Adnan Januzaj do të luaj për Kosovën në 5 mars në miqësoren kundër Haitit. Kështu shkruajnë sot gazetat më prestigjoze b
Januzaj merr ftesë zyrtare nga Kosova Kosova mund t’a lë në gjumë Shqipërinë, Belgjikën e Anglinë në përpjekjet e tyre për ta angazhuar Adnan Januzajn në përf
Adnan, mos ia prish Marinës (FOTO LAJM) Marina Vjollcën e kemi parë në ekranin e Top-Channel si moderatore në emisione me karakter rinor por edhe në emisone spo
Moyes, PSG-së: Januzaj nuk është në shitje Manchester United i ka thënë PSG të mos harxhojë kohë duke u munduar të transferojë Adnan Januzajn. Daily Star shkrua
Lionel Messët shqiptarë (FOTO-LAJM) Xherdan Shaqiri dhe Adnan Januzaj konsiderohen si Lionel Messët shqiptarë. UEFA publikon një listë të gjatë emrash të lo
PSG nuk ndalet, 40 milion stërlina për Adnan Januzajn (FOTO-LAJM) Paris Saint Germain është e gatshme të ofrojë 40 milion stërlina për Adnan Januzajn. Sipas Daily Star, PSG është e gatsh
Ditëlindjet e yjeve, United urim special për Januzajn (FOTO LAJM) Siç i'u bëmë me dije që në orët e para të mëngjesit të sotëm, 5 shkurti është ditë e veçantë për 5 prej yjeve të futboll
Man.United: Adnan Januzaj, ylli i janarit (VIDEO) Adnan Januzaj vazhdon të shkelqejë tek ekipi i tij Manchester United. Ylli nga Istogu është zgjedhur serisht "Futbollist