999 rezultate për

adnan

Pas Shqipërisë, Januzaj "tradhton" edhe Kosovën (FOTO LAJM) Belgjika do të jetë kombëtarja e parë dhe e vetme për talentin me prejardhje kosovare, Adnan Januzaj. Adnan Januzaj ë
Kompany: I lumtur të mirëpres Adnan Januzajn Kapiteni i Belgjikës, Vincent Kompany, është gati të mirëpresë talentin e ri të Manchester United, Adnan Januzaj, në eki
Shoku i luftës së Adnan Rexhepit: Shteti e la në harresë dhe iku në Siri Ish-luftëtari i UÇK-së, Abedin Zymberi, i cili ka qenë shok lufte me Adnan Rexhepin është shprehur se shteti ka një faj
Zyrtare: Adnan Januzaj, pjesë e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Adnan Januzaj do të jetë pjesë e Kupës së Botës "Brazil 2014". Tekniku i Kombëtares së Belgjikës, Marc Wilmots ka publik
Vritet në Siri ish-luftëtari i UÇK-së Një tjetër shqiptar është vrarë në luftimet e përgjakshme të Sirisë. Bëhet me dije se ai është 31-vjeçari Adnan Rexhe
De Gea shpallet "Lojtari i Vitit" nga Manchester United (FOTO-LAJM) De Gea është shpallur "Lojtari i Vitit" nga Manchester United. Në garë për marrjen e ketij çmimi ishin edhe Adnan Januza
Kundërshtari e shkel, Giggs apelon: Mbroni Januzajn (VIDEO) Adnan Januzaj, ylli i Manchester United, i cili ka qenë edhe Lojtari i Ndeshjes në fitoren ndaj Hull Cityt, është shkelu
Wilmots: Ja si e binda Januzajn Adnan Januzaj vijon të përbëjë lajm edhe pas vendimit të tij për t'iu bashkuar kombëtares së Belgjikës. Pas belgut të Ev
"O Perendi a ndjeve, tradhtarët na lanë pa Atdhe" Ky mesazh u shpalos në ndeshjen e basketbollit, faza “Final Four” në Ligën Ballkanike, ku luajtën Prishtina-Galil Gilboa
Pacolli: Kombi shqiptar do prodhojë Adnanë të tjerë Pas shumë muajsh heshtje Adnan Januzaj e mori vendimin për të ardhmen e tij. Por "po"-ja që i dha Belgjikës ka bërë të p
Mediat belge: Adnan, zgjedhje inteligjente! Mediat belge bashkohen njëzëri për çështjen Januzaj. Pak orë pas vendimit të mesfushorit për t’i dhënë fund enigmës për
KOMENT: Nuk e ka fajin Adnani, por... Adnan Januzaj, i lindur në Bruksel nga prindër kosovarë deri më tani i kishte mbajtur të gjithë pretendentët pezull për
De Biasi: Zgjedhje logjike e Januzajt, na ushqeu shpresa të kota U komentua nga mediat e gjithë Europës thënia e pak muajve më parë të trajnerit të Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi
Adnan Januzaj zgjedh Belgjikën! Përzgjedhësi i përfaqësueses belge, Marc Wilmots ka deklaruar sot se Adnan Januzaj, ka vendosur që t'i bashkangjitet kom
Adnan Januzaj, kontratë prej ylli me "Doyen" Adnan Januzaj në gjurmët e David Beckham. Mesfushori me origjinë shqiptare që po rezultin një nga surprizat e pakta të s
Top 5 talentet e Premier League-s (FOTO LAJM) Kur jemi edhe gjashtë javë para fundit të sezonit në Premier League, analistë dhe media të ndryshme në Britaninë e Madhe
Bogdani: Nuk duhet t'i lutemi Januzajt Ish sulmuesi i kombëtares shqiptare Erjon Bogdani ndërhyn në debatin se për cilën përfaqsuese do të luajë talenti 19-vje
"La Gazzetta": Top 11 talentet e Europës (FOTO LAJM) Gazeta më e madhe sportive në Itali "La Gazetta Dello Sport" ka dieznjuar formacionin e Top 11 talenteve që po shkëlqej
Januzaj i "shkel" syrin Belgjikës Ndërsa dëshirën për t'a patur në kombëtaren e tyre tashmë e kanë shprehur disa shtete, duket se vet Adnan Januzaj tashmë
Januzaj-Shaqiri, krenaria shqiptare nën muzikën e Champions-it Njëri ka fituar gjithçka me Bayern Munchen, ndërsa tjetri po shkëlqen në Premier League dhe është bërë lider tek Manches