Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

adnan

Januzaj: Skema nuk më favorizon, nuk jam mbrojtës Adnan Januzaj e pranon se e ka të vështirë të adaptohet me skemën e Louis Van Gaal te Manchester United. Tekniku holande
Adnan Januzaj, United i thotë "Jo" ofertës së PSG-së Adnan Januzaj ishte një dëshirë e Paris Saint Germain në merkaton e janarit por transferimi i talentit me origjinë shqip
Januzaj te Real Madrid, Bale te Manchester United? Manchester United është i gatshëm të ofrojë Adnan Januzajn dhe para, për transferimin e yllit të Real Madrid, Gareth Bal
Adnan Januzaj te Porto? Adnan Januzaj, i cili nuk po arrin të jetë pjesë e formacionit të Louis Van Gaal, pritet të largohet nga Manchester Unit
Manchester United "dëbon" Januzajn Adnan Januzaj po kalon ditët e fundit te Manchester United. 19-vjeçari kosovar do të huazohet te një tjetër ekip brenda
Adnan Januzaj te Napoli? I ndjekur me vëmëndje edhe nga Interi, talenti i Manchester United Adnan Januzaj mund të mbërrijë në Napoli gjatë merkat
Adnan Januzaj te PSG? Adnan Januzaj mund të trasferohet në kampionatin francez gjatë merkatos së janarit. Sipas prestigjiozes "Le Parisien", P
Edhe Everton në gjurmët e Adnan Januzajt Pas Juventusit, Interit, Ajaxit, Hull City-t e Real Sociedadit, një tjetër skuadër ka shfaqur interesimin e saj për 19-v
Adnan Januzaj te Interi që në janar Inter e ka seriozisht për Adnan Januzaj dhe kjo gjë konfirmohet nga "sportmediaset". Drejtori i Përgjithshëm i zikaltërv
Adnan Jashari: Stema ka elemente shqiptare Ministri i drejtësisë Adnan Jashari në një prononcim thotë se Maqedonia është ndër shtetet e fundit ish socialiste qe në
Edhe Abedin Januzaj në ditëlindjen e Fellainit (VIDEO) Adnan Januzaj ishte i shoqëruar edhe nga babai i tij Abedini në festën e organizuar nga belgu i Manchester United Maroua
Adnan Januzaj, asist në fitoren e Belgjikës (VIDEO) Belgjika mposhti 3-1 Islandën në miqësoren e mbrëmshme ku shenjë la edhe shqiptari Adnan Januzaj. 19-vjeçari i Manches
Ariana Grande, e dashura e Adnan Januzajt? (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli, shqiptari i Manchester United, Adnan Januzaj është në lidhje dashurie me yllin
Adnan Januzaj me stil të ri (FOTO LAJM) Futbollisti 19-vjeçar shqiptar i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj, u lavdërua mbrëmë për këpucët e tij. Januzaj lua
USA: Punish those who fight in Syria and Iraq American special ambassador to the Middle East Robert Bradke, met with Justice Minister Adnan Jashari today. He said tha
Anderlechti i Hasit kërkon Adnan Januzajn Adnan Januzaj mund të rikthehet te Anderlecht, skuadra ku nisi karrierën si lojtar. Mesfushori belg me origjinë shqiptar
Dhurata e tifozit shqiptar për Adnan Januzajn Një tifoz shqiptar ka vendosur që ti bëjë një dhuratë të veçantë 19-vjeçarit të Manchester United Adnan Januzaj. Ai ka v
Shqiptari Arnold Gjergjaj shpallet kampion Europe (FOTO-VIDEO) Boksieri shqiptaro-zviceran, i lindur në Gjakovë, Arnold Gjergjaj, ka fituar sfidën më të vështirë në karrierën e tij. A
Golazo! Goditje dënimi mjeshtërore nga Adnan Januzaj (VIDEO) Manchester United U21 ka marrë fitoren e rradhës kundër Tottenham U21 me rezultat 2-1 dhe protagonisti kryesor i sfidës
Januzaj mendon largimin nga Manchester United Adnan Januzaj po mendon largimin nga Manchester United që në merkaton e janarit. Futbollisti i kombëtares belge nuk ka s