999 rezultate për

adnan

Belgjika shpall listën për "Euro 2016", Adnan Januzaj ... ( FOTO) Adnan Januzaj vijon të vuajë pasojat e zgjedhjes së gabuar që bëri ne vitin 2014 kur u bë pjesë e Kombëtares së Belgjikë
Bylis heq dorë nga bojkoti, udhëton drejt Tiranës pa trajnerin as lajmit të publikuar se skuadra e Bylis do të bojkotonte kampionatin, vjen edhe zhvillimi më i fundit në lidhje me kët
Trajneri i Kosovës i hap dyert Adnan Januzajt (VIDEO) Adnan Januzaj mund të luajë për Përfaqësuesen e Kosovës në të ardhmen. Mesfushori nga Istogu nuk po gjen hapësira te
E bujshme, Adnan Januzaj zgjedh Kosovën Në pranverën e vitit 2014, Adnan Januzaj ishte ylli më i ri i futbollit botëror, teksa shkëlqente në Premier League me n
Prokuroria nuk e firmos fletë-arrestin për Strazimirin Prokurori Shpëtim Kurti i cili ka mbikëqyrur hetimet kundë 30 protestuesve tek Parku i Liqenit ka patur ditën e sotme nj
Sulmet në Belgjikë, tronditet Adnan Januzaj Adnan Januzaj është solidarizuar me popullin belg pas sulmeve terroriste që kanë ndodhur sot në mëngjes. Futbollisti
Januzaj dhe Depay pëshpërima pas shpinës së trajnerit (FOTO) Adnand Jonuzaj nuk shkëlqeu në ndeshjen kundër Southamptonit. Anësori shqiptari u rikthye te Djajtë e Kuq pas huazim
Lajme të mira për Januzajn (FOTO LAJM) Adnan Januzaj mund të ftohet nga Louis Van Gaal për ndeshjen e së shtunën ku Manchester Unitedi do të luaj ndaj Southamp
MASH ngatërron Adnan Jasharin me Adem Jasharin (FOTO) Ministria e Arsimit dhe Shkencës, sektori për marrëdhënie me publikun, në një kumtesë për mediat shkruan se, ministër i
Ja çfarë thotë Adnan Jashari për rastin "Monstra" dhe "Sopoti" Rastet “Monstra” dhe “Sopoti” duhet të jenë objekt analize të prokurores speciale… Këtë e pohon ministri i Drejtësisë
Barazon Dortmundi i Januzajt (VIDEO) Adnan Januzaj ka barazuar me rezultatin 2:2 në "Siagal Iduna Park" me skuadrën e Darmstadt. Ekipi i Dortmund nuk ka m
Lojtarët që duhen ndjekur në Europa League (FOTO LAJM) Adnan Januzaj është një nga lojtarët që duhet ndjekur këtë edicion në Europa League. Sonte do të startojë edicioni i ri
Borussia Dortmund kërkon Adnan Januzajn Borussia Dortmund është e interesuar të afrojë Adnan Januzaj në formë huazimi për një sezon nga Manchester United. Lajmi
I jashtëzakonshmi Januzaj i sjell fitoren Unitedit (VIDEO) Ka mjaftuar një super-gol i Adnan Januzajt që Manchester United të mund të fitojë edhe sfidën e dytë në kuadër të Premie
Kjo është super-makina e Adnan Januzajt (FOTO) Mesfushori me origjinë shqiptare i Manchester United, Adnan Januzaj, edhe pse shumë i ri në moshë, zotëron një makinë që
Zbulohet ekipi i ardhshëm i Adnan Januzajt Adnan Januzaj, duke nisur nga sezoni i ardhshëm, pritet të luajë në La Liga. Mesfushori i Manchester Unitedit pritet të
Everton sërish në sulm për Adnan Januzajn Everton tenton Adnan Januzajn. 20-vjeçari shqiptar i Kombërares belge është kërkuar edhe më herët nga klubi nga Liverpoo
Adnan Januzaj, kapiten për Manchester United U-21 (VIDEO) Pasi qëndroi në stol gjatë fitores 3-1 të Manchester United përballë Aston Villas në Premier League, 20-vjeçari Adnan Ja
Ministri i drejtësisë Jashari, pro ligjit të vjetër për zgjedhjen e gjykatësve Ministri i drejtësisë Adnan Jashari nuk heq dorë nga qëllimi për mënyrën se si mund të bëhet përzgjedhja e gjykatësve si
Adnan Januzaj do të luajë për Kosovën? Adnan Januzaj nuk është ftuar nga Belgjika për ndeshjet e ardhshme, mirëpo ai mund të luaj për përfaqësuesen e Kosovës.