Presa vret punonjësin e minierës, policia jep detajet
999 rezultate për

adelina

U martua me avokatin maqedonas, fansat ofendojnë rëndë këngëtaren (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shkupjane Adelina Tahiri zyrtarizoi mbrëmë (e mërkurë) martesën e saj me avokatin e njohur maqedonas
Adelina Tahiri zemëron fansat! Kritika dhe ofendime për martesën e saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri na befasoi të gjithëve me lajmin e papritur se tashmë ka zyrtarizuar martesën e saj. “Zyrtarisht e mar
Adelina Tahiri martohet e veshur me të kuqe me 50-vjeçarin (FOTO LAJM) Vetëm javën e kaluar këngëtarja, Adelina Tahiri, shpalli fejesën, por nga dita e djeshme ajo zbuloi se është zyrtarisht
Martohet Adelina Tahiri Nuk ka shumë ditë që u fejua. E ndërsa sot, këngëtarja Adelina Tahiri është martuar, duke e kurorëzuar dashurinë me k
Fejesa me biznesmenin 25 vjet më të madh, fansat akuzojnë rëndë këngëtaren Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë. Kjo pasi bëri bujë lajmi që këng
Pas fejesës, Adelina Tahiri shfaqet atraktive në këtë veshje Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë. Kjo pasi bëri bujë lajmi që këng
Si ndihet Adelina Ismaili pas 20 vitesh për zhveshjen e ’96-s Të gjithëve na kujtohet performanca e Adelina Ismailit në vitin 1996. 18-vjeçarja u shfaq në festivalin e 35 të RTSH-së
Befason me pamjen e saj Adelina Ismaili! (FOTO LAJM) Dje u mbajt në Pallatin e Kongreseve nata e dytë e Fest’56. Midis të ftuarve specialë ishte edhe Adelian Ismaili, e cila
Adelina Ismaili në skenën e Festivalit të ’56, e emocionuar si kurrë më parë Supriza e radhës është pjesmarrja e këngëtares së njohur, Adelina Ismaili në Festivalin e Fundvitit në RTSH. Plot kën
Adelina Tahiri ndan pamje nga ceremonia e fejesës (VIDEO) Këngëtarja Adelina Tahiri ditëve të fundit ka pasur shumë festa në familjen e saj. Ajo është fejuar me biznismenin 5
Këngëtarja shqiptare me unazë konfirmon propozimin për martesë Vetëm një ditë më parë, Prive zbuloi se Adelina Tahiri është në prag të martesës dhe sapo lajmi u shpërnda në pothuaj të
I dashuri i Adelina Tahirit është avokati i njohur maqedonas (FOTO LAJM) Mediat kanë publikuar një sërë lajmesh për të dashurin e Adelina Tahirit. Për një këngëtare që gjithmonë vjedh vëmend
Ky është milioneri rus 50-vjeçar që i ka rrëmbyer zemrën Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun Adelina Tahiri i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me një burrë "misterioz".
Ky është burri që i ka vjedhur zemrën Adelina Tahirit Këngëtarja shkupjane ka arritur ta mbajë të fshehtë lidhjen me dikë që supozohet se është shumë, po shumë i pasur! Me
Adelina Tahiri, pas fejesës, publikon foto intime me partnerin Adelina Tahiri na tregoi ditën e sotme përmes fotove të ndryshme në “Instagram” se është fejuar. Për partenrin e saj mis
Befasi! Adelina Ismaili rikthehet në Festivalin e RTSH-së Një këngëtare mjaft e njohur do të jetë pjesë e Festivalit të Fundvitit në RTSH. Kozeta Kurti- zëdhënëse e Fest ‘56 na k
Menduam se ishte një flirt, këngëtarja shqiptare po planifikon dasmën Të gjithëve i kanë bërë përshtypje tufat me lule në profilin e këngëtares shqiptare Adelina Tahirit të cilat emndoheshin
Performanca e fundit e Adelina Ismailit, përgatituni për një suprizë Supriza e radhës është pjesmarrja e këngëtares së njohur në Festivalin e Fundvitit në RTSH. Kozeta Kurti- zëdhënëse
Adelina falënderuese ndaj fansave (FOTO LAJM) Adelina Ismaili dje e kishte ditëlindjen. Ashtu siç edhe pritej, këngëtarja ka marrë mesazhe urimi të panumërta, për
Adelina Ismailin do ta shihni si aktore Pas një mungese të gjatë në ekran, Adelina Ismailin e rikthen një projekt, jo në muzikë, por në aktrim. Këngëtarja e