Presa vret punonjësin e minierës, policia jep detajet
999 rezultate për

adelina

E akuzuan se u martua për lek me biznesmenin, Adelina Tahiri shtatzënë (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për
Adelina Tahiri jeton në luks (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të lindjes për
Kështu nisi mëngjesi për Adelina Tahirin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri. Ata
Adelina Tahiri dhe bashkëshorti milioner blejnë shtëpi, brenda ambientit luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të l
Adelina Ismaili bëri një ndryshim të frikshëm në pamjen e saj Ajo i kishte munguar skenës për vite më radhë, por tashmë po rikthehet fuqishëm. Këto ditë, këngëtarja Adelina Ismai
Martesa me biznesmenin, Adelina Tahiri tregon makinën superluksoze (FOTO LAJM) Adelina Tahiri gjithmonë është komentuar për jetën luksoze që bën. Duke qenë në gjendje të mirë financiare, këngëtarja n
Dua Lipa bën blerjen e shtrenjtë, por Adelina Tahiri i bën ''diss''-in me dyfishin e çmimit (VIDEO&FOTO) Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Dua ësh
Adelina Ismaili publikon këtë foto me “look-un” e ri, Luana Vjollca ka diçka për t’i thënë (FOTO LAJM) Moderatorja Luana Vjollca si duket ka një raport tejet të mirë me këngëtaren Adelina Ismaili. Kështu është vërejtur
Adelina Ismaili së shpejti vjen me diçka të re (FOTO LAJM) Ajo cilësohet si një ndër ikonat e muzikës e cila e ka fituar dashurinë e publikut kohë më parë dhe vazhdon ta ruaj ende
Kush po e shoqëron Adelina Tahirin në Bullgari? (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri ditët e fundit është shndërruar në personazhin më të përfolur në kryetitujt e medieve rozë.
Deputetja socialiste kërcënon me jetë gazetarin: Do të të tërheq zvarrë! Dhuna ndaj gazetarëve dhe mediave në Shqipëri, tashmë nuk është më një çudi. Duke nisur nga kryeministri Edi Rama, d
Çmimi marramendës i unazës së martesës së Adelina Tahirit Ditë më parë përmes disa fotove të publikuara në Instagram, këngëtarja Adelina deklaroi se mori propozimin e fejesës në
Adelina Tahiri me orë 13 mijë euro! (FOTO LAJM) Adelina Tahiri gjithmonë është komentuar për jetën luksoze që bën. Duke qenë në gjendje të mirë financiare, këngëtarja n
Motra e Adelina Tahirit shfaqet duke e puthur këtë njeri! Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë emri më i komentuar së fundmi në media. Kjo shkak i jetës së saj private dhe fejesë
Burri e fotografon Adelinën nga pas, shikoni si pozon ajo Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për vesh
Këngëtares i vjedhin adresën, reagon publikisht bashkëshorti deputet Këngëtares shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçit i kanë vejdhur adresën zyrtare të Facebookut. Lajmi është bërë i ditu
Adelina Ismaili sërish rebele, ekspozon gjoksin për festa(FOTO LAJM) Plot këngëtare të tjera tentuan të ndiqnin gjurmët e saj, por mbetën përpjekje të mundimshme që filluan e mbaruan me ves
Fejesa me biznesmenin e pasur, këngëtarja shqiptare tregon si e feston Vitin e Ri Këngëtarja Adelina Tahiri u bë kryetemë në media për shkak të fejesës me biznesmenin dhe akovatin e njohur maqedonas, i
Adelina Tahiri tregon se ku është destinacioni i muajit të mjaltit (FOTO LAJM) E këngëtarja Adelina Tahiri tashmë ka nisur muajin e mjaltit me biznismenin 50 vjeçar, Ajo dhe bashkëshorti kanë zgje
E akuzuan se u martua për lek, këngëtarja dedikim romantik dashurie biznesmenit Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë. Kjo pasi bëri bujë lajmi që këng