999 rezultate për

adelina

Adelina Tahiri preket nga vdekja e aktores maqedonase, bën dedikim përlotës (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u publikua lajmi se aktorja shqiptare nga Maqedonia është zhdukur. Sot mediat lajmëruan se Ade Shab
Adelina prezanton dhomën luksoze të bebit, si dhoma e një mbreti (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Ky është çmimi marramendës i karrocës që Adelina Tahiri i bleu djalit të saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një emrat më të përfolur në mediat rozë. Martesa e saj me milonerin maqedonas e tani shtatëzania.
Adelina Tahiri bën blerjen e çmendur, një karrocë bebeje lyer me flori (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Adelina Ismaili përlotet në emision, çfarë e bëri divën të qajë Pasi është bërë nënë Adelina Ismaili ka vendosur që ti shmangë daljet publike. Ama si rrallëherë e ftuar në “Lemza”,
Kështu nisi mëngjesi për Adelina Tahirin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri. Tash
Si kurrë më parë, Adelina Tahiri harron të ndërrojë veshjen Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Pas martesës, Adelina Tahiri tregon shtëpinë dhe detajin luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re. A
Më në fund, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në Instagra
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Adelina Tahirit i dhuron bashkëshorti dhuratën me çmimin marramëndës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Adelina Tahiri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë. Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi s
Pa makeup dhe e lodhur! Çfarë i ka ndodhur Adelina Tahirit? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave jo vetëm për martesën e shumë komentuar me avokatin maqedonas, p
Pas martesës, Adelina Tahiri tregon ambientet luksoze përreth shtëpisë së saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një emrat më të përfolur në mediat rozë. Martesa e saj me milonerin maqedonas e tani shtatëzania, e
Adelina tregon shtëpinë luksoze, mbushur plot me gurë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili prishin raportet? Bëhet fjalë për të madhin Sabri Fejzullahu dhe divën Adelina Ismaili, që të dy këngëtarë plot potencial kontribut-dhënës
Martesa me biznesmenin 50 vjeçar, Adelina shtatzënë i thumbon të gjithë Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
Nuk ka më dyshime, Adelina Tahiri është shtatzënë (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
E veshur e tëra në lëkurë, Adelina Tahiri tregon makinën e saj luksoze (FOTO LAJM) Pas celebrimit me bisnesmenin milioner 50-vjeçar, Adelina Tahiri ka bërë hapin e radhës drejt një bashkëjetese të lumtur
Vëllai i Adelina Tahirit sapo na zbuloi gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk