999 rezultate për

adelina

Kështu duket Adelina dhe bashkëshorti i saj sportiv (FOTO LAJM) Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre
Adelina Tahiri tregon si duket pa grim gjatë shtatzënisë (FOTO LAJM) Është përfolur gjatë në media lidhur me martesën e saj, ndërsa pak muaj më vonë edhe për shtatzwninw e saj. Bëhet fj
"K*rvat janë bërë të zgjuara", shpërthen Adelina Ismaili (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi p
Këta janë vipat shqiptarë që e urrejnë për vdekje njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Dikur kanë qenë miq. Shpesh kanë ndarë bashkë sekrete personale, por edhe thashetheme për të tjerët. Secili me suksese t
Pas super Porsche-t, Adelina merr një tjetër dhuratë luksoze (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është martuar me Serjoza Markov, një ndër avokatët më të pushtetshëm në Maqedoni. Këngëtarja nga Shku
Brenda makinës superluksoze të Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Një nga lajmet që bëri bujë të madhe mediatike ishte edhe martesa e këngëtares shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri m
Së shpejti nënë, Adelina Tahiri merr dhuratën luksoze (FOTO LAJM) Një nga lajmet që bëri bujë të madhe mediatike ishte edhe martesa e këngëtares shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri m
Adelina nuk ka të ndaluar së treguari luksin, flori edhe në tualet (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Adelina Tahiri preket nga vdekja e aktores maqedonase, bën dedikim përlotës (FOTO LAJM) Pak kohë më parë u publikua lajmi se aktorja shqiptare nga Maqedonia është zhdukur. Sot mediat lajmëruan se Ade Shab
Adelina prezanton dhomën luksoze të bebit, si dhoma e një mbreti (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Ky është çmimi marramendës i karrocës që Adelina Tahiri i bleu djalit të saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një emrat më të përfolur në mediat rozë. Martesa e saj me milonerin maqedonas e tani shtatëzania.
Adelina Tahiri bën blerjen e çmendur, një karrocë bebeje lyer me flori (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Adelina Ismaili përlotet në emision, çfarë e bëri divën të qajë Pasi është bërë nënë Adelina Ismaili ka vendosur që ti shmangë daljet publike. Ama si rrallëherë e ftuar në “Lemza”,
Kështu nisi mëngjesi për Adelina Tahirin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri. Tash
Si kurrë më parë, Adelina Tahiri harron të ndërrojë veshjen Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Pas martesës, Adelina Tahiri tregon shtëpinë dhe detajin luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re. A
Më në fund, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në Instagra
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Adelina Tahirit i dhuron bashkëshorti dhuratën me çmimin marramëndës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Adelina Tahiri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë. Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi s