999 rezultate për

adelina

Jellmaz Dervishi mohon lidhjen me Adelina Tahiri Edhe pse janë parë bashkë në xhirimet e Vitit të Ri në televizionin Alsat të Maqedonisë, ku Jellmazi është edhe redaktor
Patriotja Adelina sherr me Dj serb Adelina Ismaili është një prej këngëtareve të para shqiptare të Kosovës e cila u doli hapur kundër regjimit serb në Kos
Adelina Tahiri: Sikur të isha djalë Vajza nga Shkupi, një nga këngëtaret më të komentuara për vitin që lamë pas, Adelina Tahiri, ka diçka që e pëlqen dhe ve
Adelina Ismajli, vetëm një njeri e tremb këngëtaren Ajo ka kënduar “Ushtrinë time do ta bëj me Ibrahim Rugovën”, në një kohë kur pavarësia e Kosovës dukej një ëndërr e larg
Adelina Tahiri "mat" me menaxherin e Tunës Këngëtarja e re shkupjane, Adelina Tahiri, shpesh gjendet në qendër të vëmendjes sa i përket jetës së saj private. Pas t
Loriku dhe Adelina bashkë? Në faqen e saj zyrtare në Facebook këngëtarja e mirënjohur nga Maqedonia Adelina Tahiri ka publikuar një foto ku është p
Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës Gjatë vitit 2011 kanë qarkulluar thashetheme nga më të ndryshmet për personalitetet tona publike. Disa nga vip-at tanë j
Adelina 32-vjeçare i le "targën" të tjerave Adelina Ismajli duket se është si vera, sa më shumë vite kalojnë, aq më e mirë bëhet. Dhe me rastin e ditëlindjes së saj
Fotot e Vipave shqiptarë në prag festash (FOTO LAJM) Disa prej emrave më të njohur të muzikës mbarëshqiptare janë duke pritur me padurim festat e fundvitit. Shumica prej tyr
A është ky i dashuri i ri i Adelina Tahirit? Pak kohë më parë u përfol si emër edhe futbollisti Lorik Cana, por këngëtarja e mohoi kategorikisht madje deklaroi se is
Momente intime mes Seldit dhe Adelinës E kush nuk do të donte ta kishte sa më afër sirenën e bukur të “Këngës Magjike”! Një këngë shumë e ndier, një interpreti
Adelina Tahiri gjen "ngushëllim" te Seldi E kush nuk do të donte ta kishte sa më afër sirenën e bukur të “Këngës Magjike”! Një këngë shumë e ndier, një interpreti
Adelina Ismajli korr sukese me “I love you more” (VIDEO) Pasi mori titullin e “Artistes së javës në Ballkan”, me këngën “I love you more”, Adelina Ismajli pritet të korrë sukses
Cana: S'jap intervistë në pishinën ku hyri Adelina Tahiri Albana Osmani na zbulon nëpërmjet profilit të saj në Facebook se Lorik Cana nuk do të intervistohet në të njëjtën pishin
Adelina Ismajli "Artiste e javës" në Tv Ballkanika Televizioni i muzikës ballkanase "Balkanika" shpall këngëtaren shqiptare nga Kosova, Adelina Ismajli " Artiste e javë",
Adelina Ismajli "Madame" në Paris " Lumturia ime varet vetëm nga ndjenja që çdo mëngjes zgjohem e buzëqeshur dhe çdo mbrëmje ndihem e mikluar. Asgjë tjete
Adelina Ismaili gati të rikthehet Adelina Ismaili pas një shkëputje nga muzika do të rikthehet me një videoklip. Ajo po bën xhirimet e videoklipit të saj
Adelina Tahiri këngë për Lorik Canën? (VIDEO) Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka marrë pjesë me një baladë. Kënga titullohet “Ti mos u kthe…”, dhe
Adelina Tahiri tatuazh si Lorik Cana Kengetarja e cila u përmend shumë për lidhjen apo jo me futbollistin e famshëm Lorik Cana, tashmë ka një tatuazh. Por, e
Adelina Emini sjell albumin e parë Kanë mbetur vetëm edhe disa ditë që adhuruesit e këngëtares sonë Adelina Emini do të kenë rastin ta kenë në duar albumin