999 rezultate për

adelina

Foto e rrallë e Ibrahim Rugovës me Adelina Ismajlin Këngëtarja Adelina Ismajli gjithnjë ka patur një respekt dhe admirim karshi ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe këtë e ka
Adelina Tahiri me linja të përsosura, ngacmon me fotot (FOTO LAJM) Adelina Tahiri teksa ndodhet me pushime, poston dhe foto provokuese për fansat në rrjetet sociale. Veshur me bikini d
Elvana thyen rekordin e 'puthjes', i bashkohet edhe Adelina Ismaili Çdo ditë e më shumë po i shtohen listës së gjatë këngëtarët, teksa puthin Elvana Gjatën. E radhës është Adelina Ismaili,
Adelina Tahiri si një sirenë (FOTO LAJM) Teksa pret mbrëmjen që të këndojë para mijëra fansave, këngëtarja Adelina Tahiri ditën e shfrytëzon për rreze dielli dhe
Ndryshon look-un për pushime, Adelina magjeps pushuesit (FOTO LAJM) Pas Elvana Gjatës, Dafina Zeqirit edhe Adelina Tahiri ka vendosur që të ndryshojë, ndërsa ka realizuar gërshetat e famsh
Josh Adelina Tahiri, bum komentesh për fotot (FOTO LAJM) Adelina Tahiri, asnjëherë nuk nguron të provokojë. Përpos zhveshjeve skenike, këngëtarja ka zgjedhur të dalë me bikini n
Rrikthehet Adelina me "Ani, ani" Adelina Tahiri, ka paralajmëruar se sot në mbrëmje do të publikojë klipin e ri. Mësohet se projekti më i ri titullohet
Adelina Berisha kërkon "Diçka më shumë’"(VIDEO) Këngëtarja Adelina Berisha, ka sjellë bashkëpunimin me Blasta që titullohet “Diçka më shumë”. Krijues i kësaj kënge ësht
Adelina Berisha me gërsheta, kopje e Elvana Gjatës (FOTO LAJM) Pas Elvana Gjatës e cila ndryshoi stil të flokëve duke u bërë me gërsheta, është ndjekur nga një sërë këngëtaresh në Shq
Adelina josh me foto, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Adelina Berisha, brenda pak ditësh do të publikojë videoklipin e radhës. Këngëtarja nuk ka zbuluar asnjë detaj për t
Klip i ri nga Adelina Tahiri, nuk harron Elgit Dodën (FOTO LAJM) Në fund të këtij muaji, këngëtarja Adelina Tahiri do të sjellë në tregun muzikor një këngë e cila premton të bëhet hit.
Adelina Ismaili, një foto me Isa Mustafën (FOTO LAJM) Me anë të rrjetit social Facebook, këngëtarja kosovare Adelina Ismaili, ka publikuar një foto ku është takuar me kryetar
Adelina Tahiri, jo më beqare Adelina Tahiri, klasifikohet ndër beqaret e përjetshme të show bizit shqiptar. Themi këtë pasi këngëtarja është munduar
Adelina Tahiri foto-hot me një shoqe! Ka zëra që thonë se Adelina Tahiri është mërzitur aq shumë që kur u zbulua një foto e saj pa make-up, sa i ka rralluar d
Kur do martohet Adelina Ismaili? Adelina Ismaili, diva që bëri revolucion në tregun muzikor shqiptar, ka disa vite që e zhvillon karrierën e saj jashtë t
Ku na mbeti Adelina Ismajli (VIDEO) Ka kohë që nuk jeton në Kosovë, por këngëtarja që bëri revolucionin në skenën muzikore shqiptare nuk mbetet e të saj.
Adelina Tahiri, bukuroshja e akullit (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri ka publikuar në faqen e saj në Instagram disa foto në të cilat shfaqet duke bërë ski
Adelina Ismaili: O Isa Mustafa, bakllava me arra! (VIDEO) Në tubimin përmbyllës të LDK-së në Gjilan, ishte e pranishme edhe këngëtarja Adelina Ismaili, e cila në një moment, vend
Vajzat e "Thumb" e bëjnë Adelinën të qajë (FOTO LAJM) Gjatë emisionit "Top Show Magazine", u bë një diskutim mbi kategoritë e "artistëve" që kemi në Shqipëri, dhe qendra e bi
Adelina Tahiri, "nxehtë" në Dubai (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të qëndrojë në Dubai kun edhe po shijon ditët e fundit të pushime