999 rezultate për

adelina

Adelina kërcënon politikanët e lartë: S'kam folur ende Këngëtarja Adelina Ismaili ka paralajmëruar se do të flasë për jetën e saj private, për shantazhet që ka marrë nga polit
Adelina Ismajli u kërcënua se do t'i publikoheshin foto intime Këngëtarja Adelina Ismajli është kërcënuar më herët se do t'i publikoheshin foto intime, nëse do të fliste kundër Enver
"Përmes Shoshit është shantazhuar familja e Adelina Ismajlit" Ish-polici, Shpend Qerimi, është ballafaquar të hënën me një dokument, që e ka sjellë vetë në gjykimin kundër Enver Seki
Adelina kërkon rivarrosjen e Kolonel Ahmet Krasniqit në Kosovë (VIDEO) Adelina Ismaili kërkon rikthimin e eshtrave të Ahmet Krasniqit në Kosovë. Këtë kërkesë këngëtarja e ka bërë nëpërmjet nj
Adelina Tahiri tashmë 23 vjeç (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka festuar 23-vjetorin. Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar nj
Adelina prezanton familjen (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka publikuar nje foto të familjes së saj në llogarinë Instagram, ku në krah ndodhet motra e vogël si dhe
Adelina Tahiri sërish vetëm (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja, Adelina Tahiri, duket se akoma nuk ka arritur të gjejë shpirtin e saj binjak. Informacionet e fu
Adelina Ismajli feston 35 vjetorin (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismajli ka festuar 35 vjetorin. Një ditë pas ditëlindjes, ajo i ka dedikuar fansave të saj një status
Adelina e dashuruar (FOTO LAJM) Adelina Tahiri duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë. Në një foto të postuar në rrjetin social Facebook, Adelina ndodhe
Adelina Ismajli uron Isa Mustafën Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli e ka uruar Isa Mustafën për zgjedhjen e tij si kryeministër të vendit. Adedlina e
Adelina Tahirit i mbyllin Instagramin? Pas shumë fyerjeve që i erdhën në Instagram nga ndjekës të shumtë të Adelina Tahirit në lidhje me fotot e publikura së b
Fejohet Adelina Tahiri (FOTO LAJM) Pas thashethemeve më herët për ish të dashurin e këngëtares Anjeza Branka, tashmë Adelina Tahiri është fejuar. Shumë
Ish i dashuri i Anjeza Brankës bën tatuazh emrin e Adelina Tahirit (FOTO LAJM) Duket se nuk kanë për të përfunduar asnjëherë zënkat e hapura mes Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Kjo e fundit, çdo
Shmang akuzat e fansave, Adelina poston sërish foto me të dashurin Pavarësisht se një shuplakë të rëndë i kanë dhënë ndjekësit në rrjetet sociale Adelina Tahirit, madje dhe duke e akuzuar
Adelinën e shajnë në Instagram: I merr burrat kolegeve (FOTO LAJM) Situata është ende e zjarrtë mes fansave të Anjeza Brankës dhe Adelina Tahirit. Një foto që Adelina ka postuar në Instag
Shuplaka e radhës nga Adelina Tahiri, sulmon Anjeza Brankën (FOTO LAJM) Romanca e re që po shijon këngëtarja Adelina Tahiri, po e bën gjithmonë e më prezente në rrjetet sociale sa i takon dhe
Adelina përkujton Nënë Terezën Adelina Ismaili ka nderuar kujtimin e shenjtores Nënë Tereza në 17 vjetorin e vdekjes së saj. Ajo është shfaqur afër gur
Konkurencë edhe në lidhje, duel i hapur mes këngëtareve Bukuroshja Adelina Tahiri po shijon një romancë të re. Ajo nuk ka hezituar aspak të dalë në një foto me të dashurin dhe
Konkurencë VIP-ash dhe në lidhje, i dashuri i Anjezës lidhet me Adelina Tahirin Duket se konkurenca mes këngëtareve nuk është vetëm në profesionin e tyre, pasi mes tyre ekziston edhe një rivalitet gja
Surprizon Adelina Ismaili, fanse e zjarrtë e Era Istrefit Adelina Ismaili ka zbuluar se ajo është një fanse e Era Istrefit. Kjo e fundit ka fituar zemrat e shumë fansave brenda p