999 rezultate për

adelina

Adelina Ismaili me Uliksin në ekran për herë të parë Adelina Ismaili prezantoi të voglin e saj 2 muajsh pak ditë më parë nga rrjetet sociale, por duket se nuk është ndalur
Ja si duket Adelina Ismaili pas lindjes (FOTO LAJM) Një nga femrat më të bukura shqiptare mbetet padyshim këngëtarja Adelina Ismaili. Pavarësisht se javë më parë solli
Si kurrë më parë, Adelina Ismaili pranon se i ka propozuar ajo e para Valit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili sot është një nënë e një djali të vogël dhe bashkëshortja e Valit, djalit për të cilin la muzikën e shoë
Adelina Ismaili publikon për herë të parë foto me djalin (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka pak kohë që është bërë nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj Vali, u bën prindër të një djali
"Çfarë burrneshe ma dhuroi Zoti si bashkëshorte", rrëfimi emocionues i deputetit (FOTO LAJM) Deputeti nga LDK-ja, Bardhyl Meta në rrjetin social Facebook ka rrëfyer se si bashkëshortja e tij Adelina i ka qëndruar
Adelina Tahiri tregon se kush ia sponsorizon jetën luksoze (FOTO & VIDEO) Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri është parë gjithmonë me veshje të shtrenjta e në majë takave të larta. Adelina gj
Adelina Ismaili bëhet nënë, tregon se si do ta quajë djalin (FOTO LAJM) Adelina Ismaili dhe Val Krasniqi kanë prekur dje qiellin me dorë. Dy prindërit më të rinj në botë janë më entuziastë se
Xhesika Ndoj reagon pas deklaratës së Adelinës: "Ti je nëna e prostitucionit!" (FOTO LAJM) Duket se deklarata e këngëtares Adelina Ismaili se showbizi është kthyer në një promovim prostitucioni, i ka zemëruar sh
"Show bizi shqiptar po ngjan si prostitucion", por ja si dilte Adelina në skenë para 20 vitesh (VIDEO) Këngëtarja Adelina Ismaili, e cila është në pritje të fëmijës së sajt ë parë në një intervistë televizive ka deklaruar s
Fjolla Morina sherr me Adelina Ismailin: Ti e nise vallen e prostitucionit (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ishte e ftuar në një intervistë te emisioni NIN në Klan Kosova ku dha deklarata të fuqishme.
Adelina Ismaili rrëfen gjininë e foshnjës dhe emocionet e shtatzanisë (FOTO LAJM) Prej më shumë se tre vite mungesë, Adelina Ismaili ka qenë e ftuar ekskluzive mbrëmjen e sotme në NIN, në Klan Kosova, k
Në pritje të ëmbël, Adelina Ismaili habit me modestinë e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka publikuar një foto në rrjetet sociale që ka habitur fansat duke fituar edhe si gjithmonë s
Adelina Berisha revoltohet me gazetarët: Mos prekni privatësinë time! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Kosova Adelina Berisha është përfolur se është në një lidhej të re. Ditën e djeshme në emisi
Adelina Ismaili: Fytyrën e fëmijës e kam parë në ëndërr (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili po përjeton një nga momentet më të bukura të jetës. Ajo është në pritjen e ëmbël. Në një inte
Adelina Tahiri shpërthen në lot (VIDEO) Në edicionin festiv të Prive Reality kanë qenë të ftuar këngëtarë të njohur të estradës shqiptare. Në rastin e kësaj
Shikoni sa i është fryrë barku Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, bashkë me bashkëshortin e saj Valin, u kanë uruar fansave Vitin e Ri. Adelina ës
Adelina Ismaili së shpejti nënë: "Më shkelmon çdo ditë e më shumë" Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Adelina Ismaili ka rrëfyer në nje lidhje telefonike detajet nga shtatzënia e saj. E ftua
Një person i vë flakën mjetit të Adelina Berishës (FOTO LAJM) Nje person ende i paidentifikuar i ka thyer xhamin e më pas i ka vënë flakën mjetit të këngëtares Adelina Berisha. G
Adelina Ismaili kthehet në Kosovë për të shijuar shtatzaninë Adelina Ismaili pa dyshim që është një ndër këngëtaret “legjendë” në muzikën shqiptare. Por për një kohë të gjatë ajo ës
Adelina Ismaili është shtatzënë, ja babai i fëmijës Këngëtarja e njohur, Adelina Ismailin, së fundmi nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Por diva e mezikës shqip