999 rezultate për

adelina

Fjolla Morina sherr me Adelina Ismailin: Ti e nise vallen e prostitucionit (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ishte e ftuar në një intervistë te emisioni NIN në Klan Kosova ku dha deklarata të fuqishme.
Adelina Ismaili rrëfen gjininë e foshnjës dhe emocionet e shtatzanisë (FOTO LAJM) Prej më shumë se tre vite mungesë, Adelina Ismaili ka qenë e ftuar ekskluzive mbrëmjen e sotme në NIN, në Klan Kosova, k
Në pritje të ëmbël, Adelina Ismaili habit me modestinë e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili ka publikuar një foto në rrjetet sociale që ka habitur fansat duke fituar edhe si gjithmonë s
Adelina Berisha revoltohet me gazetarët: Mos prekni privatësinë time! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Kosova Adelina Berisha është përfolur se është në një lidhej të re. Ditën e djeshme në emisi
Adelina Ismaili: Fytyrën e fëmijës e kam parë në ëndërr (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Ismaili po përjeton një nga momentet më të bukura të jetës. Ajo është në pritjen e ëmbël. Në një inte
Adelina Tahiri shpërthen në lot (VIDEO) Në edicionin festiv të Prive Reality kanë qenë të ftuar këngëtarë të njohur të estradës shqiptare. Në rastin e kësaj
Shikoni sa i është fryrë barku Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili, bashkë me bashkëshortin e saj Valin, u kanë uruar fansave Vitin e Ri. Adelina ës
Adelina Ismaili së shpejti nënë: "Më shkelmon çdo ditë e më shumë" Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Adelina Ismaili ka rrëfyer në nje lidhje telefonike detajet nga shtatzënia e saj. E ftua
Një person i vë flakën mjetit të Adelina Berishës (FOTO LAJM) Nje person ende i paidentifikuar i ka thyer xhamin e më pas i ka vënë flakën mjetit të këngëtares Adelina Berisha. G
Adelina Ismaili kthehet në Kosovë për të shijuar shtatzaninë Adelina Ismaili pa dyshim që është një ndër këngëtaret “legjendë” në muzikën shqiptare. Por për një kohë të gjatë ajo ës
Adelina Ismaili është shtatzënë, ja babai i fëmijës Këngëtarja e njohur, Adelina Ismailin, së fundmi nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Por diva e mezikës shqip
Sherr mes Genta Ismajlit dhe Adelina Ismailit? “Koha e Adelina Ismailit ka mbaruar”, kjo ka qenë deklaratat e Genta Ismajlit, e cila thuhet se ka lënduar jo vetëm Adel
Arratiset me makinën e këngetares, 19-vjeçari dënohet me 1 vit burg Gjykata e Tiranës ka dënuar me 1 vit burg një 19-vjeçar, të akuzuar për “mashtrimin” e këngëtares shqiptare nga Shkupi,
Adelina Tahiri sërish zhgënjen fansat (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një nga yjet e estradës që fatkeqsisht gjithmonë i ka zhgënjyer fansat përsa i përket pamjes së saj
Adelina Tahiri pa grim, ndryshim kolosal (FOTO LAJM) Të lodhura nga grimi dhe make up-i, femrat e skenës shqiptare kanë vendosur të publikojnë foto të pagrimuara. Kësaj t
Ja si ia vodhën makinën këngëtares Adelina Tahiri Një 19-vjeçar është dënuar nga Gjykata e Tiranës, pasi i ka vjedhur automjetin këngëtares, Adelina Tahiri. Sipas poli
Ja batuta e Bleona Qeretit për Shukri Xhelilin Këngëtarja Bleona Qereti, nuk ka qëndruar indiferente ndaj videoskandalit ku Shukri Xhelili ofronte një vend pune në këm
Era Rusi me Adelina Tahirin kushërira? Era Rusi dhe Adelina Tahiri gjatë këtij sezoni në YFSY kanë zbuluar që janë kushërira me njëra-tjetrën. Babai i Erës (Ar
Adelina dhe Zanfina Ismaili humbasin nënën Adelina Ismaili dhe Zanfina kanë humbur nënën e tyre e cila është ndarë nga jeta për shkak të një sëmundjeje të rëndë.
Shpërthen Adelina Tahiri: S'po më lini të gjej të dashur (FOTO LAJM) Lidhjet dhe ndarjet duket se kanë qënë të pashmangshme për Adelina Tahirin, por ajo ka konfirmuar se nuk është në një ro