999 rezultate për

adelina

Në muajin e 8 të shtatzanisë, këngëtarja shqiptare konsumon alkool Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë
Këngëtarja shqiptare mbulohet dhe uron Bajramin Adelina Emini është një nga këngëtaret më të rezervuara nga shoëbizi shqiptar. ”Me fat Bajrami” ka shkruar ajo pranë
Adelina prezanton nënën dhe ngjajnë si dy pika uji (FOTO LAJM) Adelina Tahiri për herë të parë ka prezantuar më të afërmit e saj. Ajo ka pasur sigurisht se kujt t'i ngjajë. Në Int
Adelina Berisha prezanton nënën (FOTO LAJM) Tashmë është bërë e zakonshme që vipet të prezantojnë familjarët e tyre ne Instagram. Kështu ka vepruar edhe këngëtar
Adelina publikon foto artistike me bashkëshortin, pak ditë para lindjes Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë
Adelina shtatzënë, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë
Adelina Ismaili i bën dedikim romantik bashkëshortit (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i kursen fjalët për bashkëshortin. Ajo para pak kohësh është bërë nënë e një djali. Në instagram
Adelina Ismaili ‘elektrizon’ publikun në Zvicër (VIDEO) Njihet edhe si diva e muzikës shqiptare. Adelina Ismaili është këngëtarja, e cila për vite me radhë ka kënduar hite për
Adelina Ismaili dhe Era bëjnë "xing" me klipin e tyre (FOTO LAJM) Diva kësaj radhe vjen mjaft e freskët dhe e kuruar në një klip të detajuar, që i përshtatet më së miri këngës. Adeli
Adelina Tahiri, i bën të birit dhuratën e çmuar Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë
E martuar me një milioner, këngëtarja shqiptare këngë për djalin Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë
Adelina Ismaili publikon klipin më të ri “T’iqja” Fjala është për këngëtaren e njohur Adelina Ismaili, e cila po rikthehet me një projekt të ri muzikor. “T'iqe” mban titu
Adelina Tahiri zbulon dhuratën e re, makinë superluksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri në dhejtor të vitit që lamë pas u kurorëzua me bashkëshortin e saj, Serjoza Markov. Tashmë
Adelina Tahiri nis pushimet luksoze (FOTO LAJM) Në fund të muajit dhjetor, Adelina Tahiri dhe partneri i saj Serjoza Markov u martuan. Tashmë ajo është në pritje të
Adelina publikon foton më të ëmbël me partnerin dhe barkun e rrumbullakosur Këngëtarja ka treguar që në fillim gjininë e tij, por edhe se si ajo kishte vendosur të mobilonte dhomën e bebit. So
Adelina përkëdhelet nga bashkëshorti me një furgon super luksoz (FOTO LAJM) Fejesa dhe martesa e Adelina Tahirit me politikanin maqedonas bëri shumë bujë në media. Tashmë ajo është në pritje t
Adelina Tahiri merr dhurata superluksoze nga markat më të shtrenjta (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj
5 muajshe shtatzënë, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja ka treguar që në fillim gjininë e tij, por edhe se si ajo kishte vendosur të mobilonte dhomën e bebit. So
Martesa me biznesmenin, Adelina Tahiri publikon fotot e rralla (FOTO LAJM) Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjoza Markov janë një nga çiftet më të komentuar në medi, që kur lidhja e tyre
Adelina Ismaili e bën shqiptare Kim Kardashian Kim Kardashian është një ndër personazhet më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar. Shumë vajza e shohin si idhull