999 rezultate për

adea

Agron Llakaj përlotet në emision, kush ia solli emocionet e forta (FOTO LAJM) I ftuar në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte aktori i dashur i humorit, Agron Llakaj. Agroni kishte ardhur pë
E shpallën të vdekur, burri ringjallet në morg dhe i tremb të gjithë Një burrë që u shpall gabimisht i vdekur pas një aksidenti automobilistik në Indi, mjekët u befasuan kur panë në morgun
Sot varroset aktorja shqiptare që u vra në SHBA Aktorja shqiptare, Adea Shabani, e cila një muaj pasi ishte zhdukur u gjet e vdekur, do të varroset sot në Shkup. Tru
E vrau i dashuri, zbulohet fati tragjik i aktores shqiptare në SHBA Aktorja nga Maqedonia, Adea Shabani, e cila është raportuar e zhdukur prej shumë kohës, besohet se ka vdekur. Mediat
Adea Shabani dyshohet që ka vdekur, i dashuri i saj kryen vetëvrasje I dashuri i aktores së njohur shqiptare, Adea Shabani këtë te ënjtë ka kryer vetëvrasje pas u përndjek nga policia, shkr
Pas fjalëve për të dhe Jon Gjebrean, këngëtarja shqiptare lidhet me djalin e presidentit Adea Pula edhe pse ka vetëm pak kohë që është përfshirë në botën e showbizit shqiptar, duket se ka arritur të fitojë mja
Mjekët e shpallën të vdekur, burri ringjallet në morg (FOTO LAJM) Një burrë që u shpall gabimisht i vdekur pas një aksidenti automobilistik në Indi, mjekët u befasuan kur panë në morgun
Sot Apeli vendos për aktivistët e Vetëvendosjes Sot Gjykata e Apelit do të mbaj seancën e radhës ndaj aktivistëve të Lëvizjes, të dyshuar për sulm ndaj Kuvendit. Sea
Adea Batusha nuk dërgohet në paraburgim Tre të dënuarit me mbi 5 vite burgim janë dërguar menjëherë në paraburgim, ndërsa Adea Batusha do të mbrohet në liri.
Mjekët i kanë dhënë edhe dy muaj jetë, Adea e vogël ka nevojë për ndihmën tuaj! (FOTO LAJM) Adea Gonxheli është një vogëlushe 5-vjeçare e cila është diagnostikuar me tumor në tru. Për t’u kuruar Adea e vogël
Babain e nuses e godet rrufeja në mes të dasmës, ai rrëfen momentin e frikshëm (VIDEO) Askush nuk i ka qejf dasmat e qeta, por fjalimi i babait të një nuseje ishte pak më “elektrizues” seç duhej, në ceremoni
Babai goditet nga rrufeja në dasmën e të bijës (VIDEO) Askujt nuk i pëlqejnë dasmat e mërzitshme, por fjalimi i babait të një nuseje ishte paksa si shumë elektrizues në dasmën
Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj m
Higuain, love story me Lala Gadea-n (FOTO LAJM) Në një kohë kur të gjithë e kanë mendjen te Botërori "Brazil 2014" apo te merkatoja e verës sulmuesi i Napolit dhe Argje