999 rezultate për

adam

"Djajtë e Kuq" në Madrid për Falcaon Manchester United vazhdon të interesohet për Radamel Falcaon. Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid pëlqehet shumë nga Si
Radamel Falcao dhe Luca Toni, së shpejti baballarë Pas disa mujsh Radamel Falcao dhe Luca Toni do të mund të provojnë ndjesinë e të qenurit baba. Lajmi është bërë i njohur
Falcao në "qiellin e shtatë": Do bëhem baba Radamel Falcao e feston golin ndaj Bolivisë në stilin "alla Totti" duke dhënë edhe një lajm shumë të mirë. Sulmuesi i At
Falcao i prerë: I lumtur te Atletico Është i paevitueshëm fakti që sa herë Radamel Falcao jep intervista, të mos pyetet për të ardhmen e tij. Por sulmuesi ko
David Villa zëvëndëson Radamel Falcao-n Nëse Radamel Falcao do të largohet në verë, atëherë Atletico Madrid do ta zëvendësojë atë me David Villan. Sulmuesi kol
Atletico, "viktima" e preferuar e Messit Barcelona-Atletico Madrid, është kjo supersfida e kësaj jave në La Liga. Dy kresuesit e kampionatit spanjoll do të ndesh
Adam Lanza mësoi nga e ëma si të qëllonte me armë Në SHBA ende janë të hutuar nga tragjedia në shkollën fillore "Sandy Hook" Newtown, në Connecticut dhe pyetja e madhe që
Perez: Radamel...mund ta firmosësh pak? "Ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron". Florentino Perez, presidenti i Real Madrid, kërkon të provojë sërish.
Falcao, ja "çmenduria" e rradhës e Abramoviç Plot 60 milionë euro për Atletico Madrid. 250 mijë euro në javë për Radamel Falcao. Kjo, sipas tabloidit britanik "Daily
Falcao do respektojë kontratën Pothuajse çdo ditë dalin zëra mbi Radamel Falcaon, një nga sulmuesit më në formë në La Liga por edhe në Europë. Bomberi
Halloween, vipat nuk iu shpëtojnë paparacëve (FOTO-LAJM) Disa nga personazhet më të njohur të “show-biz”-it botëror nuk i kanë shpëtuar syrit të paparacëve për natën e Hallowee-
Fëmijëria përlot Falcaon (VIDEO) Radamel Falcao përpara se të bëhej një futbollist profesionist ishte një djalë që ëndërronte të arrinte majën. I kujtohe
Miranda: Falcao meriton "Topin e Artë" Mbrojtësi brazilian i Atletico Madrid, Joao Miranda thotë se shoku i tij i skuadrës, kolumbiani Radamel Falcao është fut
Për Falcaon sakrifikohet Benzema Sipas asaj që shkruan gazeta sportive katalanase "El Mundo Deportivo", Real Madrid ka vendosur të futet seriozisht në ga
Falcao, 9 më e mirë në botë (VIDEO) Gjithçka vjen rrotull Radamel Falcaos, shifrat e tij në fushë, rezultatet e Atletikos por dhe mendimet e Diego Pablo Sim
Falcao: E ardhmja nuk dihet kurrë Radamel Falcao nuk i vendos vetes limite. Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid, në një intervistë për spanjollen "Marca"
Dëmtohet Falcao, Atletico me dhembje koke Në ndeshjen e fundit ndaj Valladolid shënoi sërish, për golin e tij të pestë në katër ndeshje. Radamel Falcao në këtë st
71,2 mln euro, kaq vlen Falcao Shumë media europiane shkruajnë se Chelsea dhe Real Madrid kanë nisur sulmin për të marrë në ekipet e tyre në janar sulm
Falcao: Inzaghi, frymëzuesi im Sulmuesi i Atletico Madrid, kolumbiani Radamel Falcao ose më mirë "Mister 60 milionëshi", ka shprehur admirimin e tij pë
Babai i Falcaos: Chelsea, ëndrra e vjetër e Radamel Pas tripletës së shënuar në finalen e Superkupës së Europës përballë Chelsea, Radamel Falcao është shndërruar, ose më mi