999 rezultate për

adam

E ardhmja, Inter kërkon talentin e PSV-së (VIDEO) Teksa Marquinho i Romës e Gilardino i Genoas, janë ide mëse konkrete për ditët e fundit të merkatos, siç raporton "Tutto
Atl. Madrid gjen paratë për Ljajiç Diego Simeone i kërkon me çdo kusht klubit blerjen e nje mesfushori me tipare sulmuese dhe Adem Ljajiç është i përzgjedh
Mosha e Radamel Falcao, ja e vërteta (FOTO LAJM) Duket se debati i fundit në lidhje me moshën e vërtetë të Radamel Falcaos po merr fund. Ditët e fundit doli në skenë një
Falcao: Zërat për moshën time, mashtrime I menjëhershëm ishte reagimi i Radamel Falcaos, pas publikimit të lajmit se ai mund të ketë gënjyer për moshën e tij të
Radamel Falcao fsheh moshën Radamel Falcao kthehet në çështje pas transferimit të tij në Francë ku duhet të përballet me akuzat për falsifikimin e m
Hashim Thaçi, Gerry Adamsi i Ballkanit Gazeta prestigjioze amerikane "The New York Times" dhe e cilëson Kryeministrin e Kosovës, Hashim Thaçi, si një Jerry Ada
Haxhi Krasniqi kërkon titullin kampion Në orën 20:00 të kësaj të shtune në "Dresden Arena" boksieri me origjinë shqiptare Haxhi Krasniqi, që garon me siglën e
Adams: Runi, një bast i rrezikshëm për Arsenalin Ish-kapiteni legjendar i Arsenalit, Toni Adams e cilëson si të rezikshme blerjen e Uejn Runit pasi sipas tij, sjellja e
Edhe Hulk te Monaco Një nga menaxherët e sulmuesit brazilian Hulk i ka lënë hapur derën një largimi të tij nga Zenit St.Peterburg pas Kupës
Radamel Falcao, "Princi" i ri i Monacos Atletico Madrid dhe Monaco kanë arritur një akord për shitjen e sulmuesit kolumbian, Radamel Falcao. Skuadra nga Princip
Zyrtare: Radamel Falcao te Monaco Ndërkohë që Neymar do të firmosë nesër me Barcelonën, një tjetër sulmues i madh, i cili kërkohet nga gjysma e Europës do
Amerikanët falenderojnë Shqipërinë për strehimin e muhaxhedinëve Departamenti amerikan i Shtetit ka shprehur vlerësimin për qeverinë shqiptare, për xhestin njerëzor, bujar për të pranua
Partia Demokristiane kundër martesës brenda të njëjtit seks Partia Demokristiane kundërshton kërkesën e komunitetit LGBT për zyrtarizmin e martesës midis personave të të njëjtit se
Radamel Falcao vizitë në Monaco? Disa lojtarë të ekipit të të rinjve të Monacos dhanë lajmin se kishin parë yllin e Atletico Madrid, Radamel Falcao, në k
Radamel Falcao te Monaco Radamel Falcao do të luajë tek Monaco në sezonin e ardhshëm. Sulmuesi i Atletico Madrid, një nga më të mirët në qarkulli
Atletico Madrid, mega-ofertë për Suarez Pak ditë më parë Diego Simeone shprehu admirimin për Luis Suarez, uruguajanin që e ka mbyllur para kohe sezonin me Liver
Çmenduritë nuk kanë asnjëherë fund (FOTO-LAJM) Çmenduritë nuk kanë fund. Dy çiklistë nga Perthshire, Skoci kanë vendosur të rrezikojnë jetën e tyre duke ecur me biçikl
"Djajtë e Kuq" në Madrid për Falcaon Manchester United vazhdon të interesohet për Radamel Falcaon. Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid pëlqehet shumë nga Si
Radamel Falcao dhe Luca Toni, së shpejti baballarë Pas disa mujsh Radamel Falcao dhe Luca Toni do të mund të provojnë ndjesinë e të qenurit baba. Lajmi është bërë i njohur
Falcao në "qiellin e shtatë": Do bëhem baba Radamel Falcao e feston golin ndaj Bolivisë në stilin "alla Totti" duke dhënë edhe një lajm shumë të mirë. Sulmuesi i At