999 rezultate për

adam

SHBA sulmon ISIS në vendlindjen e Sadamit Me kërkesë të Irakut, SHBA-të të mërkurën në mbrëmje kanë filluar sulmet ajrore mbi qytetin irakian Tikrit. Një zyrtar a
Studim/ Domatja jeshile e duhura për muskuj të fortë Domatet jeshile kanë si përmbajtje të tyre tomatidina, një substancë që jo vetëm nxit rritjen e muskujve dhe forcës, për
Juventus, 5 top-kandidatë për sulmin (FOTO LAJM) Me Paul Pogba që mund të largohet në fund të sezonit me një ofertë rekord dhe me Fernando Llorenten jo më të paprekur, J
Gati oferta e Manchester United për Icardin Ai i Mauro Icardit është emri më i nxehtë në merkaton e Interit. Bisedimet mes sulmuesit argjentinas dhe klubit zikaltër
Barcelona pa 10 yje në Elche (FOTO LAJM) Luis Enrique ka publikuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen e kthimit në Kupën e Mbretit kundër Elches,
Juventus, gati rroga faranoike për Falcaon Vjen një lajm i ri i bujshëm për Juventusin dhe për merkaton e ardhshme të verës: në rast largimi të Paul Pogba, ëndrra
Manchester City fiton 3:2 (VIDEO) Manchester City ka mposhtur me vështirësi skuadrën e Sunderlandit në shtëpi me rezultat 3-2. Yaya Toure (57’), Stevan
Yjet e showbiz-it në mbrëmjen e maturës (FOTO LAJM) Ata tashmë bëjnë pjesë tek bota e show-bizit, e ndërsa vite më parë kanë qënë krejt të panjohur. Teksa kanë bërë një jet
Adam Sandler shpallet aktori më i paguar i vitit (FOTO LAJM) Adam Sandler sërish triumfon duke u cilesuar si aktori më i mirë për të dytin vit radhazi. Duke i'u referuar prestigjoze
Talenti i Barçës: Ronaldo, Ronaldinho e Messi, modelet e mia (VIDEO) Adama Traore në faqen e parë të "Mundo Deportivo". Sulmuesi i Barcelona B shënoi në goleadën e katalanasve në Copa del R
Ambasadorja franceze i jep "shuplakë" Jabllanoviçit? (VIDEO) Aleksandër Jabllanoviç ka qenë duke hyrë në ambjentet e Kuvendit, kur ka hasur aty ambasadoren franceze, Maryse Daviet.
Habit Van Gaal: Premier League, e lodhshme për Falcaon Tekniku i Manchester United, Louis van Gaal, është i shqetësuar për sulmuesin Radamel Falcao. Ai druhet se kapaciteti fi
Shtatzënat si sirena, ja mrekullia që ndodh në ujë (FOTO LAJM) Teksa nënat e reja janë në atë që cilësohet si pritja e ëmbël, ato dëshirojnë që çdo moment që kalojnë ta gdhendin në me
Papagalli Coco feston golat e Radamel Falcao-s (VIDEO) Nuk e kishin vënë re në Kolumbi, Spanjë apo në Francë por në Angli nuk shpëton asgjë. Sipas asaj që shkruan tabloidi "Su
Prezantimi dhe stërvitja e parë, Falcao: Ja pse zgjodha United (FOTO LAJM) "Zgjodha Manchester United sepse këtë vit fua të fitoj një trofe". Kështu shprehet Radamel Falcao në lidhje me arsyet që
"Bombë" nga Anglia: Falcao 2 vjet më i madh? "Sun on Sunday" nxjerr një të dhënë shumë interesante që pritet të bëjë shumë zhurmë në Angli dhe veçanërisht te Manches
Babai i Falcaos zbulon prapaskenat: Reali e donte falas Babai i Radamel Falcao, Radamel Garcia, ka zbuluar një prapaskenë të transferimit të bomberit kolumbian te Manchester Un
Dy Manchester-at e Van Gaal, ç'do ndodhë me Januzajn? (FOTO LAJM) Tifozët e Manchester United mezi po presin ndeshjen e rradhës në Premier League për të parë në fushën e lojës blerjen më
Man.United, ja cilin numër do të mbajë Falcao (FOTO LAJM) Përforcimi më i fundit i Manchester United, Radamel Falcao, do të veshë fanellën me numrin 9 me ekipin nga "Old Trafford
Shokon Adam Levine: Dua 100 fëmijë Këngëtari Adam Levine pasi ka vetëm një muaj që është martuar, ka shprehur dëshirën për të pasur 100 fëmijë. Sipas tij,