999 rezultate për

adam

A e parashikoi Nostradamus fitoren e Trump? Çfarë ndodh më pas... (FOTO LAJM) Nostradamus (1503- 1566) është konsideruar si një nga shkrimtarët më të rëndësishëm dhe të famshëm të profecive të histo
Adam Levine ka dhunuar gruan? (FOTO LAJM) Thashethemet e fundit flasin se vokalisti i Maroon 5 ka dhunuar bashkëshorten e tij, por këto zëra duket se tashmë janë
Ja shqiptarja që u ballafaqua me bashkëpunëtoren e Milloshoviçit (VIDEO) Lumi Hadri, aktiviste në Shtetet e Bashkuara të Amerikës që ka lobuar shumë për Kosovën, në vitin 1999 ishte ballafaquar
Gazetari egjiptian: Sadam Husein është gjallë Sadam Husein ka vdekur prej 10 vitesh kur u var në mes të Bagdadit, por një gazetar egjiptian pretendon të kundërtën.
Adam Levine bëhet baba Këngëtari Adam Levine dhe modelja Behati Prinsloo janë bërë prindër. Çifti është gëzuar me një vajzë, konfirmon Us W
Puthja në Lojërat e Rios që emocionoi botën (FOTO LAJM) Puthja mes dy kanadezëve, basketbollistëve Jamey Jewells dhe Adam Lancia, ka emocionuar spektatorët ndërsa fotografitë j
Njihuni me djalin që lindi në të njëjtën datë si babai, gjyshi dhe xhaxhai Të lindësh në një ditë me babain dhe me gjyshin dhe xhaxhain, padyshim që është një koniçidencë shumë e bukur. Data p
“Daredevil Adam” njeriu me aftësi të mbinatyrshme (FOTO LAJM) “Daredevil Adam” i njohur si njeriu me aftësi të mbinatyrshme ka publikuar një video, ku shihet duke nxjerrë flakë nga d
Sulme me raketa në Siri, 12 të vdekur e 5 të plagosur Zyrtari i mbrojtjes civile në Badama, Muhammed Huber, në një prononcim për gazetarin e AA-së deklaroi se forcat e Asadit
Berisha sulmon Leskajn: “Madamë lokomotiva”, po sfidoni ligjin duke drejtuar Parlamentin Gjatë seancës së sotme, nuk ka munguar përballja mes Berishës e Ballës, akuzat e ndërsjellta mes palëve. Por Berisha nuk
Akuzat për pedofili, Sunderland përjashton futbollistin (VIDEO) Adam Johnson përjashtohet nga skuadra e Sunderlandit pas akuave për pedofili. Klubi britanik e bëri të ditur këtë lajm n
Parashikimi i Nostradamus: Antikrishti vjen në 2016-ën, do kalojë nga Shqipëria (FOTO) Ndjekësit e Nostradamusit pretendojnë se mes profecive që i janë përmbushur, janë ato për Adolf Hitlerin, vrasjen e vëll
Nostradamusi i Ri: Blini ushqime, ujë dhe ilaçe, po fillon Lufta (VIDEO) Sipas një personi, i vetëshpallur si Nostrdamusi i ri, Kina dhe Rusia do të fillojnë Luftën e Tretë Botërore kundër SHBA
Chelsea turpërohet në miqësore (VIDEO) Faza përgatitore nuk po ecën dhe aq mirë për Chelsean e Jose Mourinhos. Skuadra londineze u mposhtë 4-2 nga New Your Red
Vdes në burg ish-ministri i Jashtëm i Sadam Husseinit Tariq Aziz, ish-ministri i Jashtëm i regjimit të Sadam Hussein ka vdekur në një burg të Irakut. Aziz ka vdekur në mos
Irritohet fansi, i hedh miell në fytyrë këngëtarit (FOTO LAJM) Duket se Adam Levine nuk gëzon një mbështetje të madhe nga fansat, pasi teksa bëhej gati për të qënë i pranishëm në një
Vogëlushi 3 vjeçar mjeshtër i bilardos (VIDEO) Vetëm tre vjeç dhe ai është një mjedhtër i bilrdos. Vogëlushi, Adam Wayne nga Irlanda është shumë preciz, edhe pse e ka
Radamel Falcao mund të jetë "goditja" e Milanit të ri Në pritje të kalimit të aksioneve të Milanit nga ana e Silvio Berlusconit te manjati indonezian Bee Taechaubol në Itali
Ja çastet ku një fanse i turret këngëtarit Adam Levine (FOTO LAJM) Ndodh që një fanse të bëjë veprime të pakontrolluara dhe e njëjta situatë ka ndodhur me Adam Levine. Gjatë performancës
Adam surprizon Courtois, super-gol nga 60 metra (VIDEO) Gjatë ndeshjes së Premier League mes Chelsea dhe Stoke City, futbollisti mik Charlie Adam shënoi një supergol duke surpr