999 rezultate për

adam

Këngëtari i preferuar i vajzave bëhet baba për herë të dytë Këngtari më i preferuar i vajzave, Adam Levine është bërë baba për herë të dytë. Behati Prinsloo dhe ylli i grupit m
Napoli kalon në avantazh ndaj Leipzigut (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Sao Paolo". Goli është shënuar nga mesfushori algjerian, Adam Ounas
Këto janë gishtat e një futbollisti pas ndeshjes së djeshme në Premier League (FOTO LAJM) Adam Lallana është bërë hit në rrjetet sociale, pas një postimi të bërë në Instagram Mesfushori anglez, Adam Lallana
Ish-lojtari i Barcelonës shokon, thyen çdo parashikim me sprintin e tij (VIDEO) Ish-talentin e Barcelonës, Adama Traore po thyen çdo lloj parashikimi në botën e futbollit. Ai dikur ishte pjesë e
Tërmet i tmerrshëm dhe goditje asteroidësh, parashikimet e Nostradamusit në 2018 Parashikuesi i njohur francez, Nostradamus, besohet të ketë parashikuar disa nga ngjarjet më të rëndësishme të historisë
Luftra, vdekja e Papës, tërmete dhe zjarr: Parashikimet e frikshme të Nostradamusit për 2018 Ccdo fundvit, konspiracionistët i referohen të ashtuquajturave profeci të Nostradamusit duke paralajmëruar përmes tyre n
Çfarë bën gruaja shtatzënë e Adam Levine (VIDEO) Modelja e Victoria’s Secret, Behati Prinsloo, po ndihet mire dhe rehat me shtatzënisë e saj. Bashkëshortja e këngëtar
Ndërpritet ndeshja mes Baselit dhe Sionit, tifozët hedhin flakadamë (FOTO LAJM) Në Zvicër po zhvillohet ndeshja e javës së 15-të, mes Bazelit dhe Sionit. Pjesa e parë është mbyllur me fitoren e Si
Superarma kërcënuese e Sadam Husseinit që endej nëpër Europë Projekti Babilon do të ishte emri i kodifikuar Irakien I projektit për ndërtimin e super armës, projekt i ndërrmarrë ky
Nxorri shtëpinë në shitje, ky detaj ju shkrinë së qeshuri (FOTO LAJM) Jenny McAdams e ka fotografuar shtëpinë e saj në Melbourne të Australisë, në mënyrë që ta reklamojë për ta shitur përmes
Chekse deshiron për në janar talentin 21-vjeçar Ekipi i Antonio Contes po mendon për të ardhmen e ekipit të tij. Pas këmbë nguljes për Lukakun, Alex Sandro etj, Chelsea
Sadami i RENEA-s habit Ramën: Sot jam administrator, më binden të gjithë Kryeministri Rama kafen e mëngjesit e ka pirë në Njësinë 5 me dhjetëra socialistë. Ndonëse kryeministri iu tha se nuk
Radamel Falcao hyn në historinë e futbollit kolumbian Përveç titullit të Ligue 1 dhe gjysmëfinales së Ligës së Kampioneve “i rilinduri”, Radamel Falcao po shkëlqen dhe me kom
Opel Adam sjell versionin e ti me detaje të veçanta (FOTO LAJM) Opel Adam bie në mesin e automobilave me më së shumti mundësi për individualizim sipas përzgjedhjes së blerësve. Mode
Ky baba punoi 18 muaj për t'i dhuruar vajzës një pemë zanash (FOTO LAJM) Çdo vajzë dëshiron një pemë zanash në dhomën e saj, kështu që në vitin 2016 kandidati super-baba dhe Reddit Radamshome.
Berisha: Ka video që vërtetojnë Mimi Kodhelin si striptiste… Berisha nga “çadra e lirësë” ka shpërthyer në akuza të forta ndaj partisë socialiste, lëvizjeve të saj të fundit si dhe
Jankuloska ironinzon ambasadorin Garrett, e quan "Nostradamus" Ish-ministrja e MPB-së, Gordana Jankuloska, ka ironizuar ambasadorin britanik në Maqedoni, Charles Garrett, duke e quajt
Flet hetuesi i CIA-s: Çfarë më tha Sadami për amerikanët kur u futëm në Irak (FOTO LAJM) Specialisti i CIA-s, i John Nixon, i cili ka intervistuar Saddam Husseinin pas arrestimit në dhjetor të vitit 2003, ka t
Parashikimi i Nostradamus për vitin 2017: Ja si do të jetë ky vit që po vjen Ndonëse shpesh herë kanë rezultuar të pavërteta, profecitë e Nostradamus janë shumë të njohura pothuajse në të gjithë bo
Profecitë e Nostradamusit, ja çfarë do të ndodhë në vitin 2017! Nostradamus është profeti më i famshëm dhe më i komentuar i momentit mbi profecitë e tij të cilat shpesh herë janë konsi