999 rezultate për

adam

“Surreale”, Dua Lipa arrin një tjetër sukses për tu duartrokitur (FOTO LAJM) 2019-ta s’mund të niste më mbarë për Dua Lipa-n. Këngëtarja, pak ditë më parë fitoi plot 2 çmime Grammy duke u kthyer kë
E tmerrshme, pitbulli që e kishte prej 9 vitesh i këput krahun gruas Një grua ka paralajmëruar njerëzit për pit bullët pasi qeni i saj “i mirë dhe besnik” prej 9 vitesh papritur iu sul duke
Parashikimet e Nostradamus për vitin 2019, janë të frikshme Parashikimi i Nostradamus për vitin 2019 mund t’ju bëjë të ndryshoni mendim. Sipas “profetit” që mbart me vete një n
Theret me thikë kryetari i bashkisë në Poloni Kryetari i qytetit polak, Gdanks, ka ndërruar jetë në spital vetëm një ditë pasi u ther me thikë gjatë një tubimi për ba
Galatasaray piketon Radamel Falcaon Ylli Monacos Radamel Falcao mund të largohet nga klubi principatës. Ai këtë sezon ka luajtur shumë pak për shkak të dëmt
Tifozët e Dotmundit janë të çmendur, shikoni çfarë bën në stadium e Dusseldorfit (FOTO LAJM) Borussia Dortmund po bën një sezon perfekt këtë edicion futbollistik, shkruan Albeu.com. Por klubi verdhezi kanë një
Parashikimi i frikshëm i Nostradamus për 2019-n 2019-ta po afron dhe nëse ishit optimistë se do të jetë më i mirë se viti që po lemë pas, parashikimi i Nostradamus mund
Gol nga mesi i fushës, ky lojtar sfidon Messin dhe Ronaldon (VIDEO) Në ndeshjen e djeshme mes Hibernian dhe St.Mirren e kampionatit skocez e cila përfundoi 2-2 është shënuar një super gol
Ish-bashkëlojtari pendohet për fjalët ndaj Shaqirin Ish-bashkëlojtari i Xherdan Shaqirit te Stoke City, Charlie Adam, është tërhequr nga kritikat që bënte për Xherdan Shaqi
Ish-bashkëlojtari i Shaqirit: Ai është i mrekullueshëm Ish-bashkëlojtari i Xherdan Shaqirit te Stoke City, Charlie Adam, e ka lavdëruar sulmuesin kosovar të Liverpoolit pas kr
Shaqiri flet për akuzat e Adamit: Je xheloz Ish-lojtar i Liverpoolit dhe Stoke Cityt, Charli Adami, disa ditë më parë ka kritikuar, sulmuesin shqiptar, Xherdan Shaq
Ish-bashkëlojtari kritikon ashpër Shaqirin Futbollisti i Stoke Cityt, Charlie Adams duket se nuk është i kënaqur me ish-shokun e tij të skuadrës , Xherdan Shaqiri.
Shaqiri akuzohet rëndë tek Stoke City Xherdan Shaqiri së fundmi është transferuar të skuadra e Liverpool, por mesa duket tek ish-klubi i tij, Stoke City kanë
Historia e frikshme e gruas së parë të Sadam Husseinit Pak dihet për gruan e parë të liderit të dikurshëm të Irakut, Saddam Hussein, Sajida Talfah. Për të kanë qarkulluar s
U zgjua nga gjumi dhe nuk njohu më gruan e tij Adam dhe Raquel Gonzales kanë qenë të martuar për 5 vite, kur u zgjua një mëngjes me as idenë më të vogël se kush ishte
"U zgjova dhe nuk njoha gruan time" (FOTO LAJM) Një mëngjes herët në shtator 2016 Raquel hyri në dhomën e ndenjes me pizhame për të parë bashkëshortin e saj dhe e pa at
Burgim për Radamel Falcao, akuzohet për dy krime Nuk kanë të ndalur telashet për "yjet" e futbollit me drejtësinë. Tashmë edhe sulmuesi i kolumbian Radamel Falcao që
Rikthehet kënga “Madam” e Mozzik Ka thyer çdo rekord klikueshmërie kënga më e re e Mozzik dedikuar të dashurës, Loredanës, “Madam”. Një këngë e ndjer
Nuk e përdori kurrë, ky është jahti luksoz i Sadam Husseinit (VIDEO) Mure të mbuluara me mëndqafsh dhe tualet i veshur me ngjyrë ari, dhoma të mëdha presidenciale si edhe shumë shërbime të
Mbetet mister varri i Sadami Huseinit: Ku ndodhen eshtrat 12 vjet pas varjes? Kanë kaluar 12 vjet nga dita kur Saddam Hussein vdiq pas varjes së tij në dhjetor të vitit 2006, por ende është mister v