999 rezultate për

abuzuar

I moshuari abuzon seksualisht me të sëmurën mendore, prokuroria e heton të lirë "Fiks Fare" solli sot në mbrëmje, historinë e rëndë të abuzimit të një vajze me probleme të shëndetit mendor nga një i m
Abuzoi me 14-vjeçaren britanike në Greqi, lihet në burg shqiptari Gjykata greke në Korfuz ka lënë në burg një 32-vjeçar shqiptar, që akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajzë 14-vj
Përdhunuan dhe shantazhonin 13 vjeçarin me video, arrestohen 2 të rinj, në kërkim një tjetër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë dhe është zbuluar pas një denoncimi të një qytetareje për vjedhje banese. Dy
Vesa Luma 18-vjeçares së abuzuar nga babai: Unë dhe familja ime të përkrahim (FOTO LAJM) Mbëmjen e kaluar i gjithë opinioni publik u trondit nga ngjarja e rëndë e ndodhur në një familje shqiptare, ku burri 48-
Frikë nga kërcënimet, Gjykata siguron dëshminë e të miturës së abuzuar Këtë të shtunë në Gjykatën e Durrësit mësohet se ka mbërritur e mitura nga Kavaja e cila u abuzua seksualisht nga shtatë
Arrest shtëpie për mjekun që kreu abortin e vajzës së abuzuar në Drenas Gjykata Themelore në Prishtinë i ka caktuar masën e arrestit shtëpiak për një muaj, doktorit Fehmi Ahmeti, nën dyshimin
Pas skandalit me Rihannën, këngëtari i njohur akuzohet për pë*dhunim Chris Brown është arrestuar në Paris pas akuzave për përdhunim. Autoritetet franceze thonë se këngëtari dhe 2 persona të
"Më ka abuzuar sek*ualisht për 7 vite", koreografi rrëfen përdhunimin nga Michael Jackson Skandale të pafundme kanë dalë në dritë kohët e fundit për sa i përket yjeve botëror në skenat publike. Së fundmi ka
Plas në Dubravë, një zyrtar kapet duke abuzuar me detyrën Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsion, gjegjësisht Sektori për Hetimin e Korrupsionit ka arrestuar nj
Përdhunoi dy vajzat italiane, gjykata merr vendimin për taksistin shqiptar Mediat italiane raportojnë se një taksist shqiptar është dënuar me 8 vite burg, pas akuzohej për përdhunim. Bëhet f
E tmerrshme, shqiptari përdhunonte shoqet e shokët e vajzës për vite me rradhë Policia greke ka vënë në pranga një shqiptar në Rodos, ditën e dielë pasi akuzohet për përdhunim. Shqiptari akuzohet
Aktorja e famshme: Jam abuzuar seksualisht në moshën 14-vjeçare Aktorja e njohur Sally Field ka treguar për herë të parë se si është abuzuar seksualisht për vite me radhë gjatë fëmijër
Akuzohet se abuzoi me vajzën e mitur, reagon ish-deputeti Ish ministri dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës Numan Baliç, i akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një vajze të mit
Shokon mbrojtësi i Arsenalit: Jam abuzuar, më quajnë "lezbike" Mbrojtësi i krahut të Arsenalit, Hector Bellerini, është detyruar që ta fshije përkohësisht rrjetin e tij social, Instag
Droguan dhe përdhunuan italianen, në pranga dy kamarierë shqiptar Dy shqiptarë kanë rënë në pranga të policisë italiane pasi akuzohen se kanë përdhunuar 30 vjeçaren Italiane, mbas dasmës
Gjykata liron mësuesin, 11-vjeçarja e abuzuar tenton të vetëvritet Ditën e sotme gjykata ka lënë të lirë mësuesin 63-vjeçar në Gjirokastër, i cili u akuzua nga nxënësja 10-vjeçare për nga
"Më ka abuzuar seksualisht mua dhe motrën", dëshmia tronditëse e shqiptarit në Greqi "Vinte në dhomën time kur flija dhe… nuk më kujtohet më shumë..." Janë zbardhur detaje të tmerrshme nga krimi makabër
Morgan Freeman thotë se nuk ka abuzuar seksualisht me asnjë grua Morgan Freeman ka kërkuar një falje të dytë pasi 8 femra e akuzuan për ngacmime seksuale ose sjellje të pahijshme. Aktor
Çudit Shania Twain: Jam abuzuar seksualisht nga njerku Ylli i muzikës "country" Shania Tëain, gjatë një interviste në The Guardian ajo ka bërë një deklaratë tronditëse. Kë
Burg për priftin gjerman pasi kishte abuzuar seksualisht me fëmijët Një ish prift katolik gjerman, i cili fitoi besimin e kongregacionit të tij si “Atë Thomai” është dënuar me tetë vjet e