999 rezultate për

abramovich

Torres mankthi i Abramovich Fernando Torres është kthyer në një mankth për Abramovichin. Torres i cili u transferua nga skuadra e Liverpool tek Chel
Partia e Putin drejt rrëzimit Mediat ruse bëjnë të ditur se Rusia e Bashkuar e kryeministrit Putin ka shkuar keq në zgjedhjet administrative të zhvill
Zbulohet perandoria e Abramovich-it Ai zotëron klubin e futbollit Chelsea, ka shtatë vila vetëm në Britaninë e Madhe dhe 22 llogari bankare në Rusi. Megjith
Torres: Do ta shpaguaj Abramovichin Sulmuesi i Chelseas, Fernando Torres është zotuar të shpaguajë besimin e Roman Abramovichit, duke shënuar gola për klubi
Abramovich kërkon edhe Fabregasin Magnati rus dhe pronari i Chelseat, Roman Abramoviç është duke planifikuar të bëjë një ofertë prej 58 milionë euro për s
Abramovich e do Kaka-ne ne Chelsea Pronari rus i Chelseat, Roman Abramovich, e ka ndërmend të shpërblejë trajnerin Carlo Ancelotti, p&e
"Cmendet" Abramovich, afrohet revolucioni Eliminimi nga Champions League ka tensionuar situatën në klubin e Chelseat, pasi pronari i klubit Roman Abramo
Kujdes nga Abramovich! Arsene Wenger ka paralajmëruar rivalët e Chelseas për titull në Premierligë se Roman Abramovich
Abramovich kerkon me ngulm Pirlon Pronari i Chelseat, Roman Abramovich, nuk pranon të heqë dorë nga angazhimi i mesfushorit të Milanit
Abramovich mund te shese Chelsean Gazeta gjermane "Bild" njofton se kriza financiare globale mund ta detyrojë pronarin e Chelsat, Roman Abramovich, q