999 rezultate për

abramovich

Abramovich nuk ndalet, do të shpenzojë shumë në transferime edhe këtë muaj Roman Abramovich, është i qartë që do të shpenzojë shumë përsëri këtë muaj në afatin kalimtar dimëror të transferimeve.
10 pronarët më të pasur të klubeve, mungon Abramovich Për të pronësuar një klub sportiv duhet të kesh shumë pasuri. Jo vetëm që duhet të sigurosh një skuadër konkurruese dhe
Luks i shfrenuar, njihuni me vajzën e Roman Abramovich (FOTO LAJM) Roman Abramovich nuk është një nga ata që kursen, si në fushë me Chelsea-n e tij, ashtu edhe në jetën private. The Su
Plas skandali: Zbulohet si Abramovich ka aksione sekrete tek lojtarët rivalë, lidhje të ngushtë me Putin Pronari i Çelsit Roman Ambramoviç është vënë në qendër të kritikave dhe akuzave nga Rjeti i Luftës kundër Krimit Ekonomi
"Çmendet" Abramovich, blen pikturë sa dyfishi i çmimit të Wernerit Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Chelsea ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Leipzig, Timo Werner. Sipas k
Kushton rreth 66 milionë paund, brenda avionit super-luksoz të presidentit të Chelsea (FOTO LAJM) Së fundmi ka qenë tabloidi anglez “The Sun”që i ka kushtuar një artikull pasurisë së Abramovich, konkretisht ata janë fo
Para se të blente Chelsean Abramovich tentoi të blente Tottenhamin, por si dështoi? Roman Abramovich ka kërkuar të blejë Tottenhamin para se të shtinte në dorë klubin tjetër të Londrës, Chelsea-n. E zbulo
Koronavirusi dëmton keq financiarisht pronarin e Chelsea Pasuria neto e bosit të Chelseat, Roman Abramovich ka pësuar një rënie rekord prej 2.4 miliardë paundësh vetëm gjatë vit
Chelsea në shitje? Abramovich merr vendimin Pronari i klubi anglez Chelsea Roman Abramovich, ka përjashtuar shitjen e klubit të tij. Megjithë problemet e tij me
Abramovich tregon si u bë president i Chelsea-t Roman Abramovich është president i Chelsea që prej vitit 2003. Që nga ajo kohë, londinezët kanë arritur të fitojnë 13 tr
Njihuni me super vilën e Abramovich, ndodhet në një nga trevat shqiptare (FOTO LAJM) Pronari i klubit anglez të Chelseat, Roman Abramovich, ka një vilë super luksoze në qytetin e Ulqinit. Kjo vilë gjend
Shiti Hazard, Abramovich blen shtëpi 63 milionë euro Pronari i Chelseas, Roman Abramovich është gati të thyej rekordin për shtëpinë më të shtrenjtë në Izrael. Sipas "Glob
Abramovich fton Lampard te Chelsea: Nuk do shkarkohesh për 2 sezone Frank Lampard është shumë pranë marrëveshjes me Chelsea, për të qenë trajneri i ri i kësaj skuadre. Lajmin e konfirmoi s
Roman Abramovich mbërrin në Baku (FOTO LAJM) Presidenti i Chelsea-t, Roman Abramovich ka mbërritur në Baku, teksa është akomoduar në hotelin ku skuadra e Chelsea-t p
Sarri trajner i Juventusit? Masimilano Allegri do të largohet në fund të sezonit nga Juventusi pas 5 sezonesh. Tashmë në media kanë filluar të dalin
Chelsea mund të bjerë në duart e njeriut më të pasur të Anglisë Pronari i Chelsea-t Roman Abramovich raportohet të jetë gati t’i shesë klubin miliarderit britanik Sir Jim Ratcliffe i c
Abramovich nxjerr Chelsea-n në shitje, një "manjat" anglez synon ta blejë Oligarku rus Roman Abramovich është gati të shesë klubin e Chelsea-t pas 16 vitesh në krye kur dhe e bleu në vitin 2003,
Zinedine Zidane i preferuari i Roman Abramovich Maurizio Sarri është afër shkarkimit nga skuadra londineze, Chelsea. Siç raportoi "Sky Sports News", drejtuesit e klu
Abramovich ka shkarkuar 9 trajnerë, zbulohet sa i kanë kushtuar oligarkut rus (FOTO LAJM) Që kur ekipin e ka marë në dorë Roman Abramovich, klubi Chelsea është detyruar të paguajë shifra marramëndëse për tjajne
Sarri: Nëse Abramovich më telefonon, atëherë do të isha i lumtur Trajneri i Chelseas, Maurizio Sarri, ka dhënë një deklaratë tejet befasuese pas humbjes 6 me 0 nga Manchester City. T