999 rezultate për

kerko

Griezmann kërkon "Topin e Artë": Jam si Messi e Ronaldo Antoine Griezmannn është shëndërruar në një nga lojtarët më të mirë në botë të momentit. Këtë ai e ka vëretëtuar ne
Kaq vite burg kërkon prokuroria për gjyqtarin e Apelit Prokuroria ka lexuar sot pretencën për gjykatësin e Apelit Shkëlqim Miri i akuzuar për korrupsion. Organi i akuzës prano
Pështyu kundërshtarin, Douglas Costa kërkon falje Douglas Costa ka kërkuar falje publikisht tifozëve të Juventusit dhe bashkëlojtarëve të tij, pasi u përjashtua nga loja
Real Madrid kërkon përforcime, dëshiron këta dy lojtarë Real Madridi është duke përgatitur ofertat për transferimin e dy futbollistëve në merkaton e janarit. Sipas "Don Balo
Zidane do të kërkoj dy lojtarët e Chelseat te Unitedit Nëse Zinedine Zidane do të emërohej trajner i Manchester Unitedit, atëherë ai do të dëshironte të transferojë super dysh
Nis furishëm Juventus, kërkon golin që në minutat e para Juventus po përballet me Sassuolon për një tre pikësh të vlefshëm në renditjen e Serie A. Kujtojmë se Juventus i ka
Kërkoi ndjesë publike pasi djali ngriti gishtat, Majko sot bëri atë që s'pritej! (FOTO LAJM) Të gjithëve u kujtohet incidenti i pak muajve më parë ku djali i Pandeli Majkos përshëndeti me dy gishtat lart. Pas
Roma kërkon rikthimin te fitorja ndaj Chievos, formacionet zyrtare Roma pret sot në shtëpi Chievon në javën e katër të Serie A-së, ndeshja fillon prej orës 12:30. Skuadra e kryeqytetit
Festoi si i "çmendur" golin kundër Interit, Dimarco kërkon falje Interi u mund brenda në San Siro ditën e djeshme një humbje kjo që ka ngjallur shumë reagime negative. Megjithatë ng
Zgjidhni njërin nga këta persona dhe do të kuptoni çfarë burri po kërkoni Ndodh shpesh që disa të famshëm të na tërheqin më shumë se disa të tjerë dhe në mënyrë sekrete na pëlqen ta shohim si sh
"Tërbohen" intersitët, kërkojnë këtë trajner Interi pësojë një humbje drastike ditën e djeshme kundër Parmas edhe pse ndeshja luhej në "San Siro". Pas kësaj tifo
Nusja i vrau nënën, djali kërkon të takojë të bijën që rritet në burg (FOTO LAJM) Tronditi mbarë opinionin publik në fillim të këtij viti vrasja e Lirije Lamit nga nusja e saj, Marjana Cmeta e cila e he
Vertonghen dëmtoi keq Firminhon, në Liverpool kërkojnë dënim për belgun Liverpooli ka fituar ndeshjen e sotme përballë Tottenhamit, por skuadra e Jurgen Klopp ka marrë një goditje të rëndë.
CR7 kërkon me ngulm te Juventus yllin e Realit Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, që nga transferim në këtë klub është raportuar se ka bërë disa sygjerime në li
Vranë familjen e pronarit pasi u kërkoi qeranë, jepët dënimi ekstrem për 4 persona Një familje prej katër vetash u dënua me vdekje nga një gjykatë kineze sot pasi u shpallën fajtor për vrasjen e pronarit
I arrestuari për 3.4 milion eurot në Toyota-t kërkon lirinë: Dua të nis shkollën I arrestuari për 3.4 milionë eurot e sekuestruara në dy makinat“Toyota Yaris” në portin e Durrësit kërkon lirinë. Kle
Spanja "ferri" tatimor për futbollistët, Modriç i kërkohen 1.2 milion euro Organet tatimore në Spanjë po kthehen në një "ferr" të vërtetë për futbollistët që luajnë në La Liga. Së fundmi sipa
Përplasja me RENEA-n, kush janë killerat që po kërkohen në Lushnje (FOTO LAJM) RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion të gjerë në zonën e Divjakës në Lushnje për të kapur dy të shumëkërkuar
Fushë-Kosova kërkon dy fshatra nga komuna me shumicë serbe Ndryshimi i kufijve, Fushë-Kosova ia kërkon dy fshatra Graçanicës Bëhet fjalë për Komunën e Fushë-Kosovës, e cila ka kë
Kosova kërkon nga Edi Rama që të përfshihet në dialogun me Serbinë Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli ka pritur sot homologun e tij shqiptar, Ditmir Bushati, ku është diskutuar