999 rezultate për

kerko

Basha do paqe, Berisha kërkon luftë! Çfarë do të ndodhë nesër? Ditën e nesërme në orën 11:00 paradite, opozita do të mbajë protestën e radhës e cila sipas paralajmërimeve nuk do të je
Facebook do t'ju kërkojë të ngarkoni fotot tuaja nudo Kush ka llogari në Facebook do të duhet të bëjë foto nudo. Kjo pasi është vetë rrjeti social që do t'i kërkojë këto foto
LDK edhe kërkon edhe nuk kërkon zgjedhje të parakohshme Nënkryetari i LDK-së Agim Veliu po kërkon datën e zgjedhjeve të reja parlamentare pasi që sipas tij vendi është në krizë
Vidal kërkon të rikthehet te Juventus Mediat italiane së fundmi po flasin për një rikthim të mundshëm të mesfushorit, Arturo Vidal tek klubi i Juventus. Vi
Thaçit nuk i intereson se çfarë kërkon VV, vazhdon dialogun pa lejë Modalitetet e marrëveshjes përfundimtare Kosovë-Serbi do të diskutohen në takimin e radhës, kanë paralajmëruar në Zyrën
Korea trembet nga Trump, ul kokën dhe kërkon bisedime Koreja Veriore ka thënë se dëshiron të flasë “në çdo kohë dhe në çdo formë”, pasi presidenti amerikan Donald Trump ka an
Tahiri nuk e lë Thaçin në baltë, kërkon të jetë kryenegociator Ish-kryenegociatorja e Kosovës për bisedimet me Serbinë, Edita Tahri, ka bërë me dije se lënia e Asociacionit të Komunav
"Kërkohet Ministër i Brendshëm", Rama me dorë të hekurt ndaj portalit satirik Ironia në rrjetet sociale ka shkuar deri aty sa ditën e sotme të qarkullojnë kudo në media njoftimet e një faqeje në web
Mbretëresha i kërkon Meghan veprimin e rëndësishëm Meghan tashmë nuk është vetëm zonjushë Meghan, ajo mban titullin Duesha e Sussex, të cilin duhet ta justifikojë. Ne nuk
OKB kërkon çarmatosjen e Hezbollahut Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, i bëri thirrje Hezbollahut - aleat i afërt i Iranit -
Reagon Vllaznia pas rënies nga Kategoria: I kërkojmë falje të gjithë sportdashësve Nëpërmjet një deklarate për shtyp, klubi i Vllaznisë i ka kërkuar falje opinionit sportiv dhe sportdashësve në Shkodër p
Rekrutimet në MI6, kërkohen më shumë femra Shërbimet sekrete në Britani do të transmetojnë për të parën herë një reklamë në televizion kombëtar, për rekrutime të r
Çmendet "kryeministri", kërkon të punësojë skafist që njeh mirë kokainën Akuzat e fundit për lidhje me trafikun e drogës ndaj ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe kryeministrit Rama janë kt
Deputeti i PSD-së kërkon të mbrohen punëtorët që shfrytëzohen nga privati Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli ka reaguar për vdekjen e punëtorit në orët e sotme të mëngjesit në Fus
Nxitoni, Gjermania kërkon punëtorë nga Shqipëria dhe Kosova Për shkak të mungesës së stafit të infermierisë shoqata gjermane Bäderverband ka filluar rekrutimin e punonjësve të rinj
Opozita kërkon "kokën" e Xhafës, Rama nuk duron dot më në Kuvend Ka nisur me debate të forta e tensione të shumta seanca e sotme në Kuvend. Ndërkohë që Basha dhe deputetët e opozitë
Tension në Kuvend, kërkohet me çdo kusht koka e Xhafajt Ashtu siç pritej seanca e sotme në Kuvendin e Shqipërisë është ndërprerë pas bllokimit të foltores nga ana e deputetëve
Zvicra kërkon punëtor, ja profesionet që kërkohen Çdo ditë e më shumë shqiptarët po kërkojnë punë jashtë vendit bazuar në profesionet e tyre. Një studim i ri ka nxjerr
Debati për këngëtarin grek, Blero i kërkon gazetarit të dalë nga studioja Eshtë përfolur shumë ardhja ne Shqipëri e këngëtarit grek Notis Sfakianakis pasi akuzohet si antishqiptar. Në panelin
Dauti kërkon miratimin e ligjit të ndërtimeve pa leje Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis e Planifikim Hapësinor i ka dhënë mbështetje ligjit për ndërtime