999 rezultate për

kerko

Diplomohet në moshën 89 vjeçare, kërkon edhe masterin (VIDEO) Ella Washington, 89-vjeçe, nga SHBA-të, është diplomuar në universitetin Liberty të Virginia, por ajo thotë se nuk e ka
Kërkohet arrestimi për ish-zv.ministrin e Kosovës Ish-zëvendësministri i Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale, Qazim Rrahmani, që është duke u gjykuar për keqpërdor
Trembet Inter, Juventus kërkon të paguajë klauzolën e Icardit Juventusi duket se ka filluar që të përdorë skemën e Bayernit në Gjermani, duke dobësuar rivalët direkt në Itali. Pas
VV kërkon dorëheqjen e Haradinajt me statuse në Facebook Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu tha sot se është i papranueshëm degradimi i Kuvendit të Ko
Doli kundër kolegëve, kush është gjyqtarja që kërkonte arrest për Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i akuzuar nga prokuroria e Krimeve të Rënda për trafik narkotik u la i lirë ditën
Avokati egjiptian padit Ramosin, kërkon 1 miliard euro dëmshpërblim Avokati egjiptin Bassem Wahba, ka ngritur padi kundër Sergio Ramos prej 1 miliard euro, pasi ka lënduar Mohamed Salah gj
Haradinaj kërkon ndertimin e një tuneli Kosovë-Mali i Zi Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ministrin për Transport dhe Çështje Detar
Daçiç ndërhyn për rrugën Deçan-Plavë, kërkon ndarjen e Kosovës Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiç për tv prva ka komentuar zhvillimet rreth punimeve në rrugën Deçan – Plavë. Sip
Gucati: Kërkojmë nga qeveria 400 mijë euro për të shkuar në det Veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nuk janë të kënaqur vetëm me pensionet nga shteti. Ata i kanë bërë edhe një
Kërkoi falje duke qarë, si e futi në kurth vajza nga Greqia Ardi Daullxhiun Ard Daullxhiu i Durrësit publikoi një video duke qarë gjatë ditës së djeshme ku kërkonte falje për një skandal që sipas
Tahiri sot kërkon lirinë, Donald Lu thotë se ka përpjekje të korruptohen gjykatësit Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, do të dalë mesditën e sotme para Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda. Ish-mi
Robert Lewandowski kërkohet nga Chelsea Sipas gazetës britanike Daily Telegraph, sulmuesi i Bayern Munich Robert Lewandowski është duke u kërkuar nga Chelsea.
Ardi Daullxhiu bie pre e skandalit, kërkon falje duke qarë: Si do dal në Durrës unë tani (VIDEO) Të premten që lam pas Arian Çani ka publikuar një video të Ardi Daullxhiut i cili bënte biseda erotike live në instagram
Austria i kërkon BE-së çeljen e negociatave me Shqipërinë, Kurz: Të shmangim konfliktet në rajon Austria ka deklaruar se është pro hapjes së negociatave mes Shqipërinë e BE-së. Qëndrimi është bërë i ditur nga kancelar
Kosovarët kërkojnë të punësohen vetëm në shtet, privati i keqtrajton Me gjithë faktin se sektori privat konsiderohet promotor i zhvillimit ekonomik dhe mundësi për krijimin e më shumë vende
Kërkohet rrëzimi i tij, Rama "shfaqet" papritur para Kryeministrisë (FOTO LAJM) "Po kërkojmë një ministër të brendshëm që e ka vëllain trafikant por që opozita nuk e di që e ka vëllain trafikant.
Opozita kërkon "kokën" e tij, ku ndodhet tani Xhafaj (FOTO LAJM) Opozita zhvillon protestën sot duke kërkuar largimin e Xhafajt dhe Ramës, por ministri nuk e ka prishur rutinën e ditës.
Vetëm VV për zgjedhje, të tjerat kërkojnë dialogun me Serbinë Lëvizja Vetëvendosje (LVV) është subjekti i vetëm parlamentar, i cili kërkon që, pa vonesë, vendi të shkojë në zgjedhje
Liroi nga burgu autorët, babai i Marvi Mihalit padit prokurorin Pavllo Mihali, babai i 22-vjeçarit Marvi Mihali për një karikues telefoni ka denoncuar në prokurorinë e Krimeve të Rënda
Lazio kërkon ish-sulmuesin e Barcelonës Klubi i Lazios këtë merkato kërkon që të forcoj skuadrën me emra të mëdhenj që kanë shkruar histori në futboll. Tekni