999 rezultate për

kerko

"Kingu" kërkon 500 milion euro borxh që do t'ja ngarkojë shqiptarëve: Jam shumë i emocionuar Ditën e sotme Shqipëria del për “gjueti” në tregjet ndërkombëtare për Eurobondin prej 500 milionë eurosh. Qeveria ka
Djaloshi nga Skënderaj është i sëmurë, ta ndihmojmë Kërkon ndihmën e shoqërisë 4-vjeçari nga Skenderaj, Hasan Mehmeti, i cili është diagnostikuar me kancer në veshkë. Nd
Liverpool kërkon mesfushorin e rivalëve Skuadra e Liverpool po mendon që tani për merkaton e janaritt. Trajneri Jurgen Klopp nuk ndihet i kënaqur me repartin e
Erdogan i kërkon Gjermanisë ekstradimin e 136 personave “Turqia u ka dorëzuar autoriteteve gjermane një listë prej 136 personash, që dëshiron të ekstradojë me akuzat për lidhje
Interi kërkon Marottan si drejtues në klub Interi është rreshtuar rreth një lëvizje për ish-menaxherin e përgjithshëm të Juventusit, Giuseppe ‘Beppe’ Marotta. S
Lëvizje në hetimet për vrasjen e Almirit Prokuroria e Lartë Publike e Maqedonisë kërkon rritjen e dënimit për Boban Iliq në rastin e Almir Aliut. Përveç tij Prok
Humb e moshuara në Tiranë, policia kërkon ndihmë Policia e Tiranës kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e një të moshuare të larguar ditën e sotme nga banesa e saj në
Shtëpia me 30 dhoma gjumi nuk i mjafton, miliarderi nga Dubai kërkon të bëjë shtesë në mansion Kryeministri dhe zv/Presidenti i Emirateve të Bashkuara Arabe si dhe Udhëheqësi i Emiratit të Dubait, Sheiku Mohammed bi
Telekom Albania drejt shitjes, kërkon ta blejë Telekom Serbia Telekom Albania, kompania e parë e telefonisë së lëvizshme në Shqipëri është në negociata për t’u shitur. Gjiganti Deuts
Pandeli Majko paralajmëron Serbinë: Kujdes kur kërkoni korigjim kufijsh! Nga Pandeli Majko: KORIGJIMI I STATUSIT TE SERBISE… Kujtesa është një funksion i pasigurtë në mardhënien me
"Mora vesh se kishin paguar për të më vrarë", Nuhu rrëfen detaje të reja Nuhu ka rrëfyer deteja të tjera në lidhje me cështjen. Ai ka treguar se më datë 21 korrik i ka deërguar një email zyr
Liverpool kërkon hakmarrje ndaj Chelseat, formacionet zyrtare Liverpooli në xhiron e shtatë të Ligës Premier është mysafir i Chelseat. Skuadra e Jurgen Klopp në këtë fillim ka gji
"Ulërija dhe kërkoja të ndalej", thellohet skandali i përdhunimit nga CR7 Cristiano Ronaldo, një nga futbollistët më të mirë në botë është përfshirë në një lajm që po trondit botën e futbollit.
U ble vetëm 4 milion euro, ky sulmues po kërkohet nga të gjithë Sulmuesi i Genoas, Krzysztof Piątek po tregon se është një lojtar i shkëlqyer dhe tepër i talentuar. Polaku ka
Ultimatum i veteranëve të Dukagjinit: Prokuroria të kërkojë falje Dega e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Dukagjin, së bashku me të gjithë luftëtarët që përkrahën protest
Deputetja e LDK kërkon ndihmë për gjetjen e Arbnore Dobrajt Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu ka marrë me shqetësim informacionin rreth zhdukjes së 22 vjeçar
Rama bëhet sentimental: Kur të mos jem më, do të më kërkoni Duket se fotoja që Rama ndau me ndjekësit ku tregonte rritjen ekonomike në vend, ka sjellë shumë reagime. Komentuesit
U punësua nga italiani, si vrasësi i Mirit të Xhikes i kërkoi 90 mijë euro tiranasit Ditën e djeshme vrasësi i Mirit të Xhikës u arrestua pasi akuzohet për gjobvënie ndaj një biznesmeni në Tiranë. 37-v
Nuk mbarojnë telashet për Realin, ylli i mesfushës kërkon largimin Real Madrid që nga largimi i Zinedine Zidane është përfshirë nga një valë mosmarrveshjesh që u pasua me largimin edhe të
Kërkohet që Demaliaj të mbetet në qeli Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Shkumbin Demaliaj u arrestua dje pasdite,